Medicina


Kas procedūros rekomenduojama vystyklų bėrimas?

Geriausią gydymą vystyklų bėrimas vengimas nusodinti agentų, po kurių buvo susisiekti dirginimas ir regionai taps antraeiliai užkrėstų odos bakterijų ar mielių. Dažnai vystyklų pokyčių riba išmatose ir šlapime poveikio zonoje ir toliau prevencijos ir valdymo vystyklų dermatitas fondas.

Jei bėrimas plėtoti, paprastas valymo su vandens ir nealkoholinių šluostės linkęs būti mažiau dirgina odą sužeistas nei vienkartiniai servetėlės. Dažnai taikant vieną iš daugelio vystyklų zonos tepalai, kurių sudėtyje yra arba vazeliną (Vazelinas) ar cinko oksido (Desitin) numato veiksmingas barjeras prieš odos dirgiklių ir sumažinti trintį sudirgintai odai. Jei vystyklų bėrimas ypač erzina apsitrynę, kurių reikia tinkamam higienos, tada naudojant Nelipnia grietinėlės arba tepalas (pavyzdžiui, vazelinu) kaip barjeras gali būti svarbus veiksnys. Jei lipni išmatų trukdo higiena, ji gali būti lengviau pašalinti pritaikius mineralinės alyvos į tą vietą,. Dauguma pediatrų rasti jokios naudos naudojant kukurūzų krakmolo arba talkas galia. Galimų siekis šių miltelių rizikos pabrėžia jų apskritai trūksta didelių veiksmingumo. Aukštos koncentracijos sodos ar boro rūgšties vonias turi būti vengiama dėl galimybės toksiškumą, susijusį su padidinta norma absorbcijos dėl odos suskirstymas.

Orai ir / ar kilimo leidžia, po atviru dangumi poveikio sudirgintai odai, taip pat labai veiksminga priemonė, padedanti išvalyti vystyklų bėrimas. Daug vaikų terapinio atsako į tik sėdi šiltoje vandens vonelėje du kartus per parą 15-20 minučių per sesiją. Papildomos medžiagos vertė (įskaitant kepimo soda) Diskutuotina.

Jei šios priemonės nėra tvirtas atsakas per 2-3 dienas, iš antrinės bakterinės arba mielių infekcijos galimybė turi būti laikoma. Paklotų regione turėtų išnagrinėti pediatras, jei patronuojanti įmonė yra įsitikinusi, teisingai padaryti šias diagnozės. Kelios aktualios antibiotikų tepalai yra prieinami terapija esant šioms situacijoms.

Kaip apie ne vienkartinę vystyklai?

Tėvai dažnai stebisi, jei pereinant nuo vienkartinių su audiniu vystyklai sumažintų kontaktiniai vystyklų bėrimas tikimybė. Iš tikrųjų, priešingai, atrodo, yra teisinga. Absorbciniu gelio medžiagos rasti labiausiai šiandienos vienkartinius vystyklai atkreipia drėgmės nuo odos plotą, tokiu būdu padedant propaguoti sveikos vystyklų srityje.

Kaip alergija bėrimas būti traktuojamos?

Dėl alerginės reakcijos į kvepalus ar kitus komponentus rasti vienkartiniai vystyklai arba servetėlės, panaikinti neteisėtų medžiagų, naudojant arba paprastas vanduo išvalo odą ir pereiti į kitą disponuojamos vystyklai arba naudojant audiniu vystyklai prekės ženklo, o ne paprastai gydymo.

Kaip apie naudojant kortizono kremas?

Minimaliai koncentruotos hidrokortizono kremu gali būti rekomenduojama tam tikrais atvejais. Tačiau, perviršinio naudoti minimaliai koncentruotos hidrokortizono kremu ir didesnio stiprumo hidrokortizono preparatų naudojimu yra žinomi dėl sukelianti antrinio šalutinis poveikis. Jie turėtų būti naudojami tik pagal pediatras ar kitas gydytojas, kuris yra visiškai susipažinę su jų taikymo kūdikiams gaires.

Kaip apie naudojant Neosporin?

Šis tepalas (ir kiti, kurių sudėtyje yra vietiškai antibiotikų neomicino) Turėtų būti vengiama, nes neomicinui yra labai dažnas alergenas skatinti alerginė odos reakcija. Užuot padėti padėtį, tokių vaistų, gali komplikuoti ir supainioti situaciją.