Medicina


Kas yra septinis artritas?

Sepsinis, arba infekcinės, artritas yra infekcija vieno ar kelių sąnarių mikroorganizmų. Paprastai, bendras yra tepamas nedideliu kiekiu skysčio, kad yra vadinama sąnarių skysčio arba bendras skysčių. Normalus bendras skysčio yra sterilus ir, jei nuimti ir kultūringas laboratorijoje, ne mikrobus bus rastas. Su sepsinis artritas, mikrobai yra atpažįstami paveikė bendrą skysčių.

Dažniausiai, sepsinis artritas pasireiškia vieną bendrą, bet kartais ir daugiau sąnarių dalyvauja. Sąnarių įtakos gali skirtis priklausomai nuo mikrobų sukelia infekcija ir lemiantį rizikos veiksniai nukentėjusiems asmenims. Septinis artritas, taip pat vadinamas infekcinių artritas.

Septinis artritas

* Sepsinis artritas yra infekcija vieno ar kelių sąnarių mikroorganizmų.
* Sepsinis artritas gali sukelti bakterijos, virusai, ir grybai.
* Rizika dėl sepsinis artritas plėtros įtraukti atsižvelgiant imuninė slopinimas vaistais, į veną vaistai, piktnaudžiavimas, Anksčiau sąnarių ligos, traumų ar operacijų, ir pagrindinių medicinos ligomis, įskaitant cukrinį, alkoholizmas, pjautuvo pavidalo ląstelių anemija, reumatinių ligų, ir imuninės sistemos sutrikimai.
* Simptomai sepsinis artritas yra karščiavimas, drebulys, taip pat sąnarių skausmai, patinimas, raudonis, sustingimas, ir šiluma.
* Sepsinis artritas diagnozuojamas nustatyti užkrėstų bendrą skysčių.
* Sepsinis artritas yra gydomi antibiotikais ir nusausinimo užkrėstų bendras skysčio iš bendrų.