Medicina


Kokie yra simptomai ir požymiai sepsinis artritas?

Simptomai sepsinis artritas yra karščiavimas, drebulys, taip pat sąnarių skausmai, patinimas, raudonis, sustingimas, ir šiluma. Sąnariai dažniausiai dalyvauja, yra stambiųjų sąnarių, pvz kelio, kulkšnių, Klubai, ir alkūnės. Be žmonių su rizikos veiksnių sąnarių infekcija, neįprastas sąnarių gali būti užsikrėtę, įskaitant bendrą kur Raktikaulis (raktikaulis) atitinka krūtinkauliu (krūtinkaulis). Su nedažni mikrobus, pvz Brucella spp., netipiniai sąnarių gali būti užsikrėtę, pvz sacroiliac sąnarių.

Kas yra rizika susirgti sepsinis artritas?

Nors bendras infekcijos kartais pasireiškia žmonėms su nežinoma predisponuojančių rizikos veiksniai, ji dažniau pasitaiko, kai tam tikri rizikos situacijų metu. Rizika dėl sepsinis artritas plėtra apima vartojate vaistus, kurie slopina imuninę sistemą, į veną vaistai, piktnaudžiavimas, Anksčiau sąnarių ligos, žalos, arba chirurgijos, ir pagrindinių medicinos ligomis, įskaitant cukrinį, alkoholizmas, pjautuvo pavidalo ląstelių anemija, reumatinių ligų, ir imuninės sistemos sutrikimai. Žmonių su bet kuriuo iš šių sąlygų, kuriems pasireiškia simptomų sepsinis artritas turėtų nedelsdamos kreiptis į gydytoją.

Kokios yra komplikacijos sepsinis artritas?

Skubios tarpuskaitos infekcija yra labai svarbus siekiant išsaugoti bendrą. Jei reikia antibiotikų prasidėjo iš karto, bendras vientisumas gali būti išsaugotas, ir grįžti į funkciją tikimasi. Jei infekcija buvo seniai, bendras sunaikinimo galimybė yra. Raktus sėkmingų rezultatų, yra greitos medicininės pagalbos ir drenažo ir tiksliai vartoti antibiotikų, kuriuos padariusi mikrobai yra imlūs.