Medicina


Kokia yra psoriazinio artrito gydymo?

Dėl artrito aspektai psoriazinio artrito gydymui yra aptariami toliau. Psoriazės ir kitų dalyvaujančių organų gydymas yra už šio straipsnio taikymo sritį.

Paprastai, artrito psoriazės artrito gydymas yra susijęs su priešuždegiminiai vaistai derinys (NVNU) ir mankšta. Jeigu laipsniškas uždegimą ir bendrą sunaikinimo atsiranda nepaisant NVNU gydymo, daugiau stiprių medikamentų, pavyzdžiui, metotreksatą (Rheumatrex, Trexall), kortikosteroidais, ir maliarijos vaistus (pvz hidroksichlorochinu, arba Plaquenil) dirba.

Pratimai programas galima padaryti namuose arba su kineziterapeuto ir yra pritaikyti atsižvelgiant į konkrečią ligą ir fizinį pajėgumą kiekvieno paciento. Įšilimo tempimas, ar kiti metodai,, pvz karšto dušo ar šilumos paraiškas naudinga atsipalaiduoti raumenys prieš treniruotę. Ledo paraišką po įprastinių gali padėti sumažinti po pratybų skausmas ir uždegimas. Apskritai, pratimai artritas yra atliekami siekiant stiprinti ir išlaikyti ar pagerinti bendrą judesio amplitudę tikslas. Jie turėtų būti daroma reguliariai gauti geriausius rezultatus.

Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo vaistai (NVNU) yra vaistų grupės, kurios padėtų sumažinti sąnarių uždegimas, skausmas, ir standumo. Pavyzdžiai NVNU yra aspirinas, indometacino (Indocin.), tolmetin natrio (Tolectin), sulindac (Clinoril), ir diklofenako (Voltaren). Jų Dažniausias šalutinis poveikis yra skrandžio sutrikimus ir išopėjimas. Jie taip pat gali sukelti virškinimo trakto kraujavimas. Naujesni NVNU, vadinamų COX-2 inhibitoriai (pvz celekoksibo ar Celebrex) sukelti virškinimo problemų, rečiau.