Medicina


Kokie yra simptomai reaktyvusis artritas?

Iš reaktyvaus artrito simptomai gali būti skirstomi į tuos, kurie turi įtakos sąnarių ir tuos, kurie turi įtakos ne bendrą sritis.

Klasikinis sąnarių, kad gali tapti uždegimas ir reaktyvusis artritas yra kelių, kulkšnių, kojų, ir riešų. Ypač sąnarių dalyvauja dažniausiai asimetrinė, kad yra, iš vienos pusės kūno ar kitos veikia, o ne iš abiejų pusių vienu metu. Uždegimas sukelia sąstingį, skausmas, patinimas, šiluma, ir paraudimas, sąnarių, dalyvaujančių. Pacientams gali išsivystyti uždegimas visą ar kojų pirštuose, kurios gali suteikti apie išvaizdą “dešra skaitmenų.” Ši funkcija taip pat pasireiškia pacientams su kita artrito tipas vadinamas psoriaziniu artritu, kad yra susijęs su odos uždegimas psoriaze. Iš reaktyvaus artrito artritas gali būti susijęs su uždegimu, stuburo, todėl standumo ir nugaros ar kaklo (būdingas visų spondiloartropatijomis).

Kremzlės taip pat gali tapti uždegimas, ypač aplink krūtinkauliu, kur šonkauliai renkasi krūtinės priekio, Ši būklė vadinama costochondritis. Raumenys pridėti į kaulus sausgyslių. Be reaktyvusis artritas, sausgyslės įterpimo taškus galima paburkimu (tendinitas), konkurso, ir skausminga, kai naudojamasi.

Ne bendrų sričių, paburkimu ir sukelti simptomai skausmas ir dirginimas sergantiems reaktyvusis artritas apimti akis, lyties, šlapimo takų (šlaplė, šlapimo pūslės ir prostatos liaukos), oda, burnos gleivinės, storosios žarnos, ir aortos.

Uždegimas baltųjų dalis akių (konjunktyvitas) ir akies rainelės (iritas) dažnai matė anksti reaktyvusis artritas ir gali būti su pertrūkiais. Kai akies baltymas yra uždegimas sukelia konjunktyvitas, gali būti be skausmo. Naudojant spalvotą akies dalis (rainelė) yra uždegimas, sukelia iritas, ji gali būti labai skausminga ir ypač blogiau kai žiūri į ryškios šviesos.

Šlapimo takų uždegimas paprastai apima šlaplės, vamzdis, kanalizacijos šlapimas iš šlapimo pūslės. Šis uždegimas (uretritas) gali būti susijęs su deginimas šlapinantis ir / ar pūlių drenažą iš varpos pabaigos. Aplink varpos oda gali paburkimu ir žievelės. Šlapimo pūslės ir prostatos liaukos taip pat gali tapti uždegimas, todėl noras šlapintis nuo cistito ir prostatitas atitinkamai.

Į delnus ir / arba kojų odos gali išsivystyti mažas skysčiu užpildytas pūslių, kad kartais yra pripildytas senųjų kraujo. Paveiktą odą gali žievelės ir gali imituoti psoriaze. Klasikinis išvaizda yra mediciniškai vadinama keratoderma blennorrhagica.

Nagų gali sukurti atviros opos (opos) į kietąjį ir minkštąjį gomurį, ir net ant liežuvio. Tai gali nepastebėti pagal paciento, kaip dažnai jie yra neskausmingas. Uždegimas storosios žarnos (kolitas) gali sukelti viduriavimą, ar pūlių ar kraujo išmatose. Uždegimas aortos (Aorta) galima pastebėti mažas procentas pacientų, kuriems reaktyvusis artritas. Tai gali sukelti nesėkmės aortos vožtuvą iš širdies, kurie gali sukelti širdies nepakankamumą. Elektros atlikti kelias į širdį taip pat gali tapti randuotas į reaktyvusis artritas, todėl nereguliarus širdies susitraukimų (aritmijos) kurie gali reikalauti, apgyvendinimas irdies reguliuoti širdies plakimas.