Medicina


Kas sukelia reumatoidinis artritas?

Reumatoidinio artrito priežastis nežinoma. Nors infekcinių agentų, tokios kaip virusai, bakterijų, ir grybai jau seniai įtariama,, nė buvo įrodyta, kaip priežastį. Reumatoidinio artrito priežastis yra labai aktyvus plotas pasaulinio tyrimo. Manoma, kad polinkis reumatoidiniu artritu, gali būti genetiškai paveldimas. Taip pat įtariama, kad tam tikros infekcijos arba veiksniai aplinkoje gali sukelti imuninės sistemos aktyvavimo jautriems asmenims. Tai nepagrįsti imuninė sistema tada išpuolių paties organizmo audiniais. Tai veda prie uždegimas, sąnarių ir kartais įvairiose kūno organai, pavyzdžiui, plaučius ar į akis.

Nepriklausomai nuo tikslaus sukelti, rezultatas yra imuninės sistemos, pritaikytos iki skatina uždegimą ir sąnarių kartais kitų audinių įstaiga. Imuninės ląstelės, vadinamų limfocitais, yra aktyvuotas ir chemijos poslanców (citokinų, pvz naviko nekrozės faktoriaus / TNF, interleukin-1/IL-1, ir interleukin-6/IL-6) yra išreikštos uždegimo vietas.

Aplinkos veiksniai taip pat atrodo, kad žaisti vaidmenį sukelia reumatoidinis artritas. Pavyzdžiui, Mokslininkai pranešė, kad rūkomasis tabakas didina besivystančių reumatoidinio artrito riziką.