Medicina


Gyvenimas su sarkoidozė

Apie sarkoidoze sukelti dar nežinoma, taigi šiuo metu nėra žinomas būdas išvengti arba išgydyti šią ligą. Tačiau, gydytojai turėjo daug patirties valdant ligos. Reikėtų pažymėti, kad dauguma žmonių su sarkoidoze švino normalų gyvenimą.

Jei turite sarkoidozė, Jūs galite padėti sau taip protingas sveikatos apsaugos priemonės. Jūs neturite dūmų. Jūs taip pat turėtų vengti sąlyčio su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip dulkės ir cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti plaučius.

Pacientai, sergantys sarkoidoze yra geriausia gydyti plaučių specialistas arba gydytojas, turintis ypatingą susidomėjimą sarkoidozė. Sarkoidoze specialistai paprastai yra įsikūręs pagrindinių mokslinių tyrimų centrai.

Jei turite kokių nors simptomų, sarkoidozė, kreipkitės į gydytoją reguliariai, kad liga gali būti stebimi ir, jei reikia,, gydytų. Reguliarus ištyrimas su gydytoju yra svarbūs, net jei nėra požymių šiuo. Akių egzaminus pagal akių ligų specialistu, gali anksti aptikti akių uždegimas nuo sarkoidozė.

Nors sunkus sarkoidozė gali sumažinti tikimybę pastoti, ypač vyresnio amžiaus moterims, daug jaunų moterų su sarkoidoze pagimdė sveiką kūdikių, o dėl gydymo. Pacientai, planuoja turėti kūdikį reikia aptarti šį klausimą su savo gydytoju. Medicinos ištyrimas per visus nėštumo ir tuoj po to yra ypač svarbu sarkoidoze pacientams. Kai kuriais atvejais, lova poilsio būtina per paskutinius tris nėštumo mėnesius. Be šeimos ir artimų draugų, vietos plaučių organizacijų skaičius, kitos nepelno sveikatos organizacijos, ir savigalbos grupes galima padėti pacientams susidoroti su sarkoidozė. Iki palaikyti ryšius su jų, galite dalintis savo asmeninius jausmus ir patirtį. Nariai taip pat dalis konkrečios informacijos apie naujausius mokslo laimėjimus, kur rasti sarkoidoze specialistas, ir kaip pagerinti savo įvaizdį.