Medicina


Kaip sklerodermija diagnozuota?

Iš sklerodermija sindromas diagnozė pagrįsta klinikiniais požymiais ligų nustatymo. Papildomai, beveik visi su skleroderma pacientų kraujo tyrimai, kurie rodo autoimunitetas, nes Antinukleariniai antikūnai (Nano) paprastai nustatomi. Ypač antikūnų, anticentromere antikūnų, randamas beveik vien tik, arba CREST, forma sklerodermija. Anti-SCL 70 antikūnų (antitopoisomerase I tipo antikūno) Dažniausiai pastebėtas pacientams su pasklidųjų taršos forma sklerodermija.

Kiti tyrimai yra naudojami siekiant įvertinti paplitimą arba visus vidaus ligos. Tai gali būti viršutinės ir apatinės virškinimo trakto tyrimai, siekiant įvertinti žarnyno, krūtinės ląstos rentgenologinis, plaučių funkcijos bandymų (plaučių funkcijos tyrimo), ir CAT skenavimas ištirti plaučius, EKG ir echocardiograms, ir kartais širdies kateterizacija įvertinti spaudimas, širdies ir plaučių arterijos.

Sklerodermija

* Scleroderma yra jungiamojo audinio featuring oda sustorėja liga, kurie gali apimti randai, kraujagyslių problemų, įvairaus laipsnio uždegimas, ir yra susijęs su padidėjusį imuninės sistemos.
* Scleroderma yra skirstomi į pasklidųjų taršos ir ribotų formų.
* CREST sindromas yra tik forma sklerodermija.
* Pacientams, sergantiems sklerodermija gali turėti specifinių antikūnų (PRADŽIA, anticentromere arba antitopoisomerase) savo kraujo, kuris rodo, autoimunitetas.
* Gydymas sklerodermija yra nukreipta į asmens simptomas(su) kad yra(yra) labiausiai sekinančių.