Medicina


Kokia yra Sjögreno sindromo gydymo?

Pacientams, sergantiems Sjögreno sindromas yra nukreipta į konkrečių sričių kūno, kad būtų įtrauktos ir komplikacijų prevenciją, pvz infekcija. Nėra Sjögreno sindromą išgydyti.

Sausumas akyse gali būti padėjo dirbtinės ašaros, naudojant akių tepalo tepalai naktį, ir sumažinti plaukų džiovintuvai naudoti. Kai sausumo tampa reikšmingas, oftalmologas galite prijungti ašarų latakų uždaryti taip, kad ašaros padengti akis ilgiau. Ciklosporinas eyedrops (Restasis) yra patvirtintos vaistinių eyedrops kad gali sumažinti ašarų liaukos uždegimas, taip pagerinant jų funkcijos. Žymenys, akių infekcija (konjunktyvitas), pvz pūliai ar pernelyg paraudimas ar skausmas, turėtų būti vertinamas gydytojas. Mitybos papildymas linų sėmenų aliejus taip pat gali naudotis akių sausumas.

Burnos džiūvimas gali būti padėjo gerti daug skysčių, drėkinti oro, ir geros dantų priežiūros išvengti dantų ėduonis. Liaukos gali būti skatinami gaminti seilių čiulpti apie Be cukraus citrinos lašai arba glicerolis tamponai. Papildoma gydymo burnos džiūvimas simptomas yra receptinių vaistų, kurie seilės stimuliatoriai, pvz Pilokarpinas (Salagen) ir cevimeline (Evoxac). Šie vaistai turėtų būti vengiama žmonės su tam tikrų širdies ligų, astma, arba glaukomos. Dirbtinis seilės preparatai gali palengvinti daugelį problemų, susijusių su burnos. Daugelis iš šių veiksnių rūšys yra prieinami, kaip per-the-counter produktai, įskaitant dantų pastos, guma, ir burnos (Biotene). Numoisyn skysčio ir kietosios pastilės taip pat yra prieinama iš burnos gydymas. Vitaminas E aliejus buvo naudojamas su tam tikru pasisekimu. Infekcijos, burnos ir dantų turėtų būti sprendžiamos kuo greičiau, siekiant išvengti sunkesnių komplikacijų. Darbštus dantų priežiūrą yra labai svarbi.

Sūrus vanduo (druskos) nosies purškalai gali padėti sausumo iš nosies persėjimų. Makšties tepalas turėtų būti laikoma lytiniam jeigu makšties sausumas, jei problema.

Hidroksichlorokvino (Plaquenil) buvo naudingas kai kuriems Sjögreno sindromas apraiškas. Sunkios komplikacijos, pvz vaskulitas, gali reikalauti, kad imuninės sistemos slopinimas vaistais, įskaitant kortizono (prednizolonas ir kiti) ir / arba azatiopriną (Imuran.) arba ciklofosfamido (Cytoxan).

Infekcijos, kurios gali komplikuoti Sjögreno sindromas, yra skirtas su atitinkamais antibiotikais. Vėžys limfmazgių (limfoma), retas komplikacija Sjögreno sindromas, yra traktuojamas nepriklausomai.