Medicina


Kas sukelia lupus? Ar tai paveldima?

Tiksli priežastis, dėl nenormalių autoimunitetas kuris sukelia lupus nežinoma. Paveldimos genų, virusai, ultravioletinės šviesos, ir tam tikrų vaistų gali visi žaisti vaidmuo.

Genetiniai veiksniai didina besivystančių autoimuninių ligų tendencija, ir autoimuninių ligų, tokių kaip raudonoji, reumatoidinio artrito, ir autoimuninė skydliaukės sutrikimai yra dažnesni tarp giminaičių žmonių su raudonąja nei bendrosios populiacijos. Kai kurie mokslininkai mano, kad imuninės sistemos raudonoji lengviau skatina išorės veiksniai, pavyzdžiui, virusus ar ultravioletinėje šviesoje. Kartais, simptomai raudonoji galima nusodinti arba sustiprėja tik trumpą laikotarpį nuo saulės poveikio.

Jis taip pat yra žinoma, kad kai su SRV moterys gali patirti blogėja jų ligos simptomai iki jų menstruacijos. Šis reiškinys, kartu su moterų vyravimas SRV, rodo, kad moterų hormonų vaidinti svarbų vaidmenį SRV išraiška. Tai hormoniniai santykiai yra aktyvus plotas vykstančio tyrimo mokslininkai.

Visai neseniai, tyrimai parodė, įrodymų, kad raktas fermento nepakankamumas disponuoti miršta ląstelės gali prisidėti SRV plėtra. Fermentas, DNase1, paprastai pašalina tai, kas vadinama “šiukšlių DNR” ir kitų ląstelinių nuolaužų iki kapojimo juos į mažas fragmentai lengviau šalinti. Mokslininkai išjungtas DNase1 geną pelėms. Pelėms atsirado sveikas gimus, tačiau po šešių iki aštuonių mėnesių, pelių be DNase1 dauguma parodė požymiai SRV. Taip, genetinės mutacijos genas, kuris gali sutrikdyti organizmo ląstelių atliekų šalinimo gali dalyvauti SRV pradžią.