Medicina


Ką dar liga?

Dar liga, sutrikimas featuring uždegimas, būdingas aukštas pakilo karštligės, greitai išnykstantis (trumpalaikis) lašišos spalvos išbėrimas, ir / arba artritas. Dar liga pirmą kartą buvo aprašyta vaikams, , tačiau dabar žinoma, kad bandymo, daug rečiau, suaugusiems (kuriems ji yra vadinama suaugusiųjų prasidėjusią Vis liga).

Kas sukelia Vis liga?

Yra buvę mokyklų skaičius minties apie priežastis(su) Still liga. Viena sąvoka yra ta, kad vis dar liga yra dėl infekcijos su mikrobas. Kitas idėja yra ta, kad vis dar liga yra padidėjęs jautrumas arba autoimuninė liga. Iš tikrųjų, Still's ligos priežastis dar nežinoma.

Kaip veikia Dar liga dera su nepilnamečių reumatoidiniu artritu?

Dar liga yra vieno tipo nepilnamečių reumatoidiniu artritu (JRA) ir taip pat žinomas kaip sisteminė prasidėjusią JRA. Pagal “sisteminis” tai reiškė, kad kartu su sąnarių uždegimu ji paprastai prasideda simptomai ir požymiai sisteminio (įstaiga visoje) liga, tokius kaip didelio karštligės, liaukos patinimas, ir vidaus organų dalyvavimą. Dar liga yra pavadintas po anglų gydytojas seras George F. Vis dar (1861-1941).

Kokie yra simptomai ir požymiai Still liga?

Dar liga paprastai prasideda sisteminė (įstaiga visoje) simptomai. Ekstremalus nuovargis gali lydėti bangos didelės karštligės, kurie kyla kasdien 102 laipsnių F (39 º C) ar net didesnį ir greitai grįžti į normalų lygį ar žemiau. Karščiavimas vynai dažnai pasitaiko beveik tuo pačiu metu kiekvieną dieną. Nualpti lašišos spalvos odos išbėrimas būdingas ateina ir išeina, o ne niežulys.

Prastas apetitas, pykinimas, ir svorio kritimas yra bendros. Taip pat dažniausiai patinimas limfinių liaukų, plėtros blužnies ir kepenų, ir gerklės skausmas. Kai kuriems ligoniams plėtoti uždegimas aplink širdį (perikarditas) and lungs (pleuritas), kartais skysčių kaupimasis aplink širdį (perikardo eksudacija) and ir plaučiųystis pleuros ertmėje). Artritas, su sąnarių patinimas, dažnai įvyksta po bėrimas ir karštligės, buvo pateikti tam tikrą laiką. Nors artritas, pirmiausia gali būti pamiršta, nes įspūdingas pobūdžio sisteminių simptomų, kiekvienas su vis dar liga ilgainiui išsivysto sąnarių skausmas ir patinimas. Tai paprastai apima daugelį sąnarių (poliartritu artritas). Bet kokia bendra gali turėti įtakos, nors yra lengvatinės modelius bendras dalyvavimas Vis liga.