Medicina


Kaip dar liga gydyti?

Dar liga gali sukelti rimtą žalą sąnariams, ypač riešų. Jis taip pat gali pakenkti širdies ir plaučių funkcija. Gydymas Still liga yra nukreipta į atskirų sričių uždegimas. Daugelis simptomai dažnai yra kontroliuojami su vaistais nuo uždegimo, pavyzdžiui, aspirino ar kitų nonsteroid vaistų (NVNU). Kortizono vaistus (steroidai) pavyzdžiui, prednizolonas gydoma daugiau sunkių bruožai ligos.

Pacientams, kuriems yra patvariųjų ligos, vaistai, kurie turi įtakos uždegiminių aspektai imuninė sistema yra naudojami. Vaistai dabar naudojama yra analogiški klasikinės “antros linijos” Gydymo vartojama pacientams, sergantiems reumatoidiniu artritu. Tai apima aukso, hidroksichlorochinu (Plaquenil), penicilaminu (Cuprimine, Priklauso nuo), azatioprino (Imuran.), metotreksato (Rheumatrex, Trexall), ir ciklofosfamidu (Cytoxan).

Dar liga

* Dar liga pristato aukšto pakilo maro.
* Dar liga paprastai būna susijęs su bėrimas be niežulys.
* Dar liga visada sukelia sąnarių uždegimą (artritas).
* Still's ligos priežastis nėra žinoma.
* Dar liga gali būti susijęs su uždegimu vidaus organų.
* Dar liga diagnozuojama pagal būdingas klinikinių požymių. Šios funkcijos apima didelės nepastovus karščiavimas; sąnario uždegimas ir skausmas, raumenų skausmas, nualpti lašišos spalvos odos bėrimas, tinimas limfmazgių patinimas ar plėtros blužnies ir kepenų, ir plaučių uždegimas (pleuritas) arba apie širdį (perikarditas).
* Klasikinės kraujo tyrimus reumatinių ligų yra neigiami.
* Gydymas yra nukreipta į atskirų sričių uždegimas.