Medicina


Kokie yra simptomai ir požymiai artritu plaštakos ir riešo?

Dažniausiai pasitaikantys simptomai artritu, rankų skausmas, sustingimas, ir patinimas per sąnarius. Šis skausmas paprastai dar blogesnės, jei sąnarys yra perkelta. Be to, pasiūlymą jungtinės dažnai tik dėl skausmo ir sąnarių kontraktūros. Simptomai gali būti sunku su kasdienine veikla, įskaitant susiejimas batų, užsegimu mygtukai, atidarymo stiklainiai, ar sukant raktą užrakto.

Fizinis ženklai artritu ranka apimti pokyčius sąnarių išvaizda. Sąnarių dažniausiai įtakos degeneracinės artritas yra tie, ties pirštų galais. Patinimas ir mazgelių, ar mazgai, gali atsirasti mažų sąnarių ties, nago bazinį plotą. Šios ausele yra vadinami Heberden mazgų ir gali tapti itin skausmingas. Ties nykščio pagrindu bendras taip pat gali išbrinkti su kaulais "Spurs" ir sukelti skausmą ir deformacija. Bendras sunaikinimas taip pat lemia didelį skausmą, kai spaudžiama pirštais kartu ir intriguojantis ryžtingai. Bendras pasiūlymas apribojimas taip pat gali sumažinti gebėjimą rankena.

Riešo artritas gali sukelti skausmą su riešo judesių ar suėmus ir kėlimo. Riešo judesių amplitudė yra dažnai ribojamas pagal artritas. Pacientai paprastai patirties pagalbos, kai riešo stabilizuojamas įtvaras.

Reumatoidinis artritas dažnai sukelia patinimą, skausmas, ir sustingimas riešų, taip pat mažų sąnarių viduryje ir pirštų bazė. Ši liga dažnai sukelia rankų deformacijos. Audinių gabalėliai vadinamas reumatoidinio mazgeliai gali susidaryti per plaštakos ir riešo sąnarius. Pirštų ir nykščio sąnariai gali deformuotis, pagal kurias iš patvirtinamųjų raiščių naikinimo, kad grabus ir pigesniu judėjimai neįmanoma.

Kaip pacientų ranka bendras anomalijos vertinami?

Rankų sąnarių problemų diagnozė paprastai apima vertinimo simptomai, medicininė apžiūra, ir rentgeno išvaizdą sąnarių. Kraujo tyrimai kartais yra taip pat naudingas vertinimo proceso. Sąnario endoprotezavimo operacijos tampa gydymo alternatyva, kai didelis bendras sunaikinimo ir / arba deformacijos yra pateikti.