Medicina


Kokios yra skirtingos chirurginės puslapį? – bendras siekis

Chirurginės galimybės apima

1. valymo nenormalus kremzlės ir kaulo, įskaitant ir išsiuntimo kaulų Spurs,
2. sintezės bendrą, ir
3. sąnario endoprotezavimo operacijos.

Optimalaus chirurginio gydymo artritu plaštakos ir riešo svyruoja nuo pacientui ir priklauso nuo daugelio veiksnių,. Šie veiksniai apima paciento amžiaus, vertus dominavimo, darbo, lygio skausmas, funkcinių tikslų, ir ligos.

Kai yra chirurginis valymas bendras geriausia alternatyva?

Chirurginės valymas bendras, arba gelbėjimo procedūros, paprastai atliekama tuomet, kai anksti “susidėvėjimas” artritu, kai yra skausminga kaulo Spurs arba, tais atvejais, reumatoidiniam artritui, kur yra daug uždegimo apimtus audinius. Išimti kaulus Spurs yra ypač naudinga, kai artritas yra susijęs sąnarių ties pirštų galais (distalinės interphalangeal arba DIP sąnarius).

Kas yra bendras sintezės? Kada jis geriausias chirurginis parinktį?

Sintezės bendros apima pašalinti sąnarių ir chirurginiu būdu “lydančiuosius” kaulų galus taip, kad abu kaulai veiksmingai tapo viena kieta kaulų. Ši procedūra nutraukia visus, kad bendras pasiūlymas dėl rezoliucijos ir taip pašalina skausmą. Sintezės nauda yra skausmo malšinimas ir neigiama yra tai, panaikinimo iniciatyva ne lydytą bendras, kuris gali trukdyti veikti. Šis chirurgijos alternatyva yra skirtas pacientams, sergantiems progresavusia artritas.

Bendra sintezės paprastai yra geriausias chirurgijos alternatyva pacientams, kurie yra jaunesni ir labai aktyvus. Jaunesniems pacientams gali būti kandidatų sąnario endoprotezavimo dėl padidėjusios įtampos paklausa dėl sąnarių, kurie papildo aukštojo aktyvumą. Tai padidino streso paklausa gali greitai susidėvėti dirbtinis bendras.

Kada sąnario endoprotezavimo operacijos geriausia chirurgijos alternatyva?

Sąnario endoprotezavimo operacijos rankoje yra puikus pasirinkimas gydant artritą iš rankų į vyresnio amžiaus, mažo aktyvumo pacientus ir tuos, sergantiems reumatoidiniu artritu. Sąnario endoprotezavimo operacijos gali suteikti skausmo, padidinti pirštų judesių amplitudė, ir pagerinti rankų funkcija.