Medicina


Kaip veikia paciento atsigauti po artroskopijos?

Iškart po artroskopinės operacijos, pacientams gali būti mieguistas, ypač jei narkoze buvo naudojamas. Vaistai yra skirti kontroliuoti skausmą, jei reikia,. Jei vietinis anestetikas buvo naudojamas, gali būti be skausmo visais iš karto po procedūros. Jei stuburo ar regioninės anestezijos buvo naudojamas, ten gali būti tirpimas ir silpnumas galūnių, kad palaipsniui išnyksta prieš pacientui yra siunčiami į namus.

Chirurginiai pjūviai iš artroskopija yra mažos. Jas paprastai sudaro keletą 5 mm (1/4 colių) pjūviai iš abiejų bendrų šalutinis, kurios yra sutvarstyta po operacijos. Tvarstis gali sugerti kai audinių drenažą iš šių žaizdų svetainėse. Tvarstis būti panaikintas tik pagal gydančio gydytojo ar slaugytojo nurodymus. Kitais atvejais turėtų būti kuo sausesnė per pirmas kelias dienas po operacijos. Pacientus reikia įspėti savo gydytoją, biuro nedelsiant, jeigu jie sukurti neįprastas sąnarių skausmai, patinimas, paraudimas ar šiluma, arba jei jie sužeisti, dalyvauja bendros.

Keletą dienų po artroskopijos, pacientams paprastai bus paprašyta poilsio ir pakelti bendrą taikydamas ledo paketai, siekiant sumažinti skausmą ir patinimą. Po operacijos, pratybų programa palaipsniui pradėjo, kad stiprina raumenys aplink bendrą ir neleidžia randai (kontraktūros) aplinkinių minkštųjų audinių. Tikslas yra susigrąžinti stabilumą ir stiprumą bendrą greitai ir saugiai, tuo pačiu užkertant kelią kaupti Scar Tissue. Ši programa yra esminė atkūrimo procesą, skirtą optimaliam rezultatus šios procedūros.