Medicina


Kokie požymiai ir simptomai Poison Ivy bėrimas?

Požymiai ir simptomai yra susijęs tiek su individo jautrumą, taip pat poveikio sunkumas. Nors daugiau kaip pusė žmonių yra jautrūs Poison Ivy ir reaguos plėtojant charakteristika bėrimas, apie 10%-15% gyventojų yra labai jautrus ir gali turėti ypač sunkių simptomų arba simptomų po labai lengvas ekspozicija.

Poison Ivy bėrimas paprastai prasideda vieną ar dvi dienas po ekspozicijos, nors tarp adresato ir jo atsiradimo uždelsimas gali būti ilgesnis, iki kelių dienų. Tai gali sukelti painiavos, kai ekspozicija buvo. Pirmieji požymiai išbėrimas yra vingiuotos linijos raudonos, niežulys ausele arba lizdinės plokštelės. Šie toliau pateikiami per keletą dienų, net iki 2-3 savaičių, nes lėtai reakcija sugeria urushiols ir nuo to, kiek derva palietė odą tam tikru. Dėl to, atrodo, lyg bėrimas “plitimo,” Nors lizdinės plokštelės skystis yra tik dalis alerginės reakcijos ir nėra jokių cheminių medžiagų ar bakterijų. Jis taip pat leidžia teigti, kad vis dar gali būti Poison Ivy drabužius ir / arba augintiniai. Nors tai teoriškai įmanoma,, pakartotinai plaunant šių dažnai gamina jokio pagerėjimo.

Retais atvejais, akis, kvėpavimo takų, ir plaučius, gali būti paveikta, jeigu kyla dūmai iš degančių augalų.

Poison Ivy nėra užkrečiama, nei iš vieno asmens kitam asmeniui, nei iš vienos kūno dalies į kitą.

Daug nuorodų pabrėžti, kad gyvūnai galėtų atlikti Poison Ivy derva. Be jokios abejonės tai yra tiesa, bet jos praktinę reikšmę, gali būti apribotas. Pirmasis požymis Poison Ivy, pagaliau, paprastai lenkta linija bėrimas ant odos. Jeigu Jūsų šuo yra forma primena kreivų linija, Jūsų Poison Ivy yra labiau tikėtina, kad iš kamieninių arba lapų, kurie tempia nuo odos, ne iš savo augintinio.