Medicina


Kas sukelia Aspergerio sindromas?

Jeigu viena priima išvadą, kad Aspergerio sindromas yra vienas iš autizmo sutrikimai, tada Aspergerio sindromo priežastis būtų galima tikėtis, yra tas pats kaip autizmo priežastis. Tiksli priežastis autizmo sutrikimų nebuvo nustatyta, nors paveldima (genetinis) komponentas yra manoma, dalyvauja. Parama ši idėja yra tai, kad Aspergerio sindromas buvo pastebėtas skaičiuoti šeimų. Kai kuriais atvejais, autizmo sutrikimai gali būti susiję su toksiškų pozicijas, teratogens, problemų, susijusių su nėštumu arba gimimo, ir gimdymą infekcijos. Šie aplinkos poveikiams gali veikti kartu, kad pakeisti ar potencialiai padidinti pagrindinio genetinio defekto sunkumo.

Kai kurie autoriai siūlo priežastinis vaidmenį vakcinos poveikis (ypač tymų vakcina ir thimerosal, gyvsidabrio konservantas naudojamas kai kurių vakcinų) į autizmą. Tačiau, Dauguma epidemiologinių įrodymų, nėra jokių įrodymų dėl tarp skiepų ir autizmo asociacija, ir ekspertų diskreditavo šią teoriją.

Kaip dažnai yra Aspergerio sindromas?

Aspergerio sindromas yra 5 kartus dažniau berniukų nei mergaičių. Pastaraisiais metais, autizmo spektro sutrikimų skaičius dramatiškai išaugo, JAV. Padidinimo priežastis nėra visiškai aiški, bet tai tikriausiai dėl abiejų patobulinimus ir pakeitimus, diagnostikos procesą, kad rezultatas vaikų skaičiaus didėjimas bus identifikuotas, taip pat kai tiesa padidinti laipsnio nustatymas sutrikimai patys dažnis. Naujausi tyrimai rodo, kad 1 iš kiekvieno 110 vaikų Jungtinės Valstijos turi autizmo spektro sutrikimas.

Aspergerio sindromas Buvo paskaičiuota, kad įtakos 2.5 iš kiekvieno 1000 vaikams, pagrįsta bendro vaikų skaičiaus su autizmo sutrikimų.