Medicina


Kokia yra Poison Ivy gydymas, ąžuolas, ir žagrenių dermatitas?

Geriausias būdas, Poison Ivy dermatitas yra prevencija. Skalbimo su vandeniu ir muilu gali padėti sumažinti bėrimas sunkumo, bet tai dažnai neįmanoma, nes jis turi būti atliekamas iš karto po to, kai ekspozicija. (Po 10 minučių, tik 50% dervos, yra išimama, ir 30 min tik 10%.)

Kai jis pradeda, bėrimas paprastai aiškiai savo pagal 14-21 dienų. Gydymas nukreiptas kontroliuoti niežulys. Žodinis antihistamininiai vaistai (kaip difenhidramino [Benadryl.]) gali padėti noras šiek tiek, bet dažnai jie ne daugiau kaip priversti žmones mieguistas. Kortizono kremai, ar per kovos ar recepto, yra tik naudinga, jei taikoma iš karto, prieš pūslių atsiras, arba daug vėliau, kai pūslelės yra išdžiūvo. Suspaudžia su šaltu vandeniu arba Burow's tirpalas (galima įsigyti be recepto) gali padėti sauso sunktis greičiau.

Kai bėrimas sunkus, pavyzdžiui, kai ji daro poveikį veido ir tai sukelia daug pūslių, žodžiu steroidai (pavyzdžiui, prednizolonas) gali padėti gaminti skubiai pagerinti. Šis gydymo kursas turėtų būti išlaikytas, dažnai mažėjančia dozių, už 10-14 dienas ar net ilgiau, kai kuriais atvejais, užkirsti kelią atsižvelgdamas bėrimas rikošetas ir tapti sunkia vėl. Pacientai, kuriems yra suteiktas šešių dienų paketas kortizono tabletės dažnai pablogėja dar kartą, kai jie baigia, nes dozės buvo per maža ir valdytų per trumpas laikas.

Folkloras, medicinos ir kitaip, pritaria daugelis kitų veiksnių, iš alavijo lapai arbatos maišeliai su mėsa tenderizer kaip gydymo Poison Ivy ir su augalų apsinuodijimų. Nors šios priemonės yra paprastai nekenksmingas, jos yra abejotinos vertės.