Medicina


Kas yra asbesto?

Asbestas susiję sutrikimai

* Asbestas yra natūraliai mineralinių kad buvo susijęs su žmogaus plaučių liga.

* Yra trijų tipų su asbestu susijusio plaučių liga; randai (asbestozę), vėžiu ir ne vėžiniai liga audinio dangalas plaučių paviršiaus (pleuros ligos), ir plaučių vėžys.

* Visi asbesto formos padidinti plaučių ligos rizika.

* Gydymas asbestu susijusioms ligoms atsirasti yra tinkamos skiepai, gydant plaučių infekcijos, rūkyti, ir deguonies naudojimo, jei reikia.

* Jei asbesto yra įtariamas pastate, asbesto mažinimo ekspertas turėtų būti konsultuojamasi dėl patikrinimo, pataisa, ir priežiūra.

Asbestas yra natūraliai atsirandančio silicio junginių šeimos (panašus į, bet ne tas pats kaip, lango stiklas ir kompiuterinių lustų silicio dioksidas). Šios medžiagos forma pluoštai su įvairių formų ir dydžių, ir yra nustatyta, visoje žemėje. Yra trys visuotinai prieinami rūšių asbesto; chrizotilo (baltasis asbestas), amozitas (Rudasis asbestas), ir krokidolito (mėlynojo asbesto). Visi trys buvo susiję su vėžio ir ne vėžiniai plaučių liga.

Asbestas buvo naudojamas dažnai statybinių medžiagų izoliavimo veislės, ir kaip antipirenas. Šiandien, Paaiškėjus, dažniausiai vyresnio amžiaus namus – vamzdžių, krosnys, stogo čerpių, statybinis kartonas, tekstūruotos dažai, dengimo medžiagos, ir grindų plyteles.