Medicina


Žvinuotieji dėmės ant odos sukelia ne infekcija – Odos bėrimas

Žvynuotas, niežtintis odos lopai dažnai yra viena iš sąlygų, nurodytų, kaip egzema.

Atopinis dermatitas: Atopinis dermatitas yra tikriausiai labiausiai paplitusi forma egzema. Tai paveldimas odos problema, kad dažnai prasideda vaikystėje, kaip chapped skruostus ir žvynuotas lopai ant galvos, ginklai, kojų, ir liemens. Vėliau pasireiškia vaikystėje, atopiniu dermatitu, gali turėti įtakos vidaus aspektų alkūnių ir kelių. Suaugusieji gauti atopiniu dermatitu ant rankų, apie vokų, dėl lyties organų, taip pat visam organizmui.

Žodis dermatitas reiškia odos uždegimą. Atopinis reiškia ligas, kurios gali būti siejamas su alergijomis ir linkę paleisti šeimose. Atopinis ligų įtraukti astma, ar maro, ir atopinio dermatito. In fact, žmonės gali kreiptis į ką gydytojai skambinti egzema kaip “alerginIš tikrųjų” In fact, tačiau, Pacientams, sergantiems atopiniu dermatitu gali būti alergiškas, bet dažniausiai atopinio dermatito patys nėra alergiškas.

Egzema yra ir eina savo tvarkaraštį ir nėra susijęs su alergija įprasta įtariamieji — maisto produktų, muilas, ir plovikliai — kurios gali būti kaltinamas dėl apšvietimo-up. Dažniausiai, galima pakeisti dietą ir plovikliai padeda egzema labai mažai.

Atopinis dermatitas yra dažnai blogesnė žiemą, kai oras šaltas ir sausas, kad dažnas plovimas gali sudirginti odą ir pabloginti būklę. Nors oda mano “sausas,” ji tikrai nėra; yra uždegimas, ir todėl drėkina tik nepadeda daug. Kai, sergantiems atopiniu dermatitu pacientų išbėrimas, tačiau, pablogėja vasarą, o kiti patirtį jokių reikšmingų sezoninius svyravimus. Kartais, egzema, gali būti ypač varginantis dėl vienos ar daugiau metų, tik labai subside ilgą laiką po to ir reikalauja šiek tiek gydymo ir dėmesys.

Odos įtakos atopiniu dermatitu tampa labai niežulys ir uždegimas. Ji gali atrodyti raudona, patinę, ir krekingo. Kai kuriais atvejais, odos taip pat gali verkti ir krastas. Tai ypač aktualu kūdikiams ir vaikams. Skystas kad oozes iš tokių žievelės dažnai nėra užsikrėtę; kas išeina iš organizmo normalių audinių skystis. Gydymas specifinis egzema yra naudinga, nėra antibiotikų.