Medicina


Kokia yra bėrimas gydymas?

Dauguma bėrimas nėra pavojingas asmuo arba žmonių arti (nebent jie yra infekcinė liga, pvz vėjaraupiais). Daugelis išbėrimų paskutiniais o ir geriau savo. Todėl nėra nepagrįsta gydyti simptomus, pavyzdžiui, niežulys ir / ar sausa oda per keletą dienų ir pamatysite, ar sąlyga tampa švelnesnė ir nueina.

Nonprescription (over-the-counter) priemones įtraukti

* anti-niežulys kremai, kurių sudėtyje yra kamparo, mentolis, pramoxine (Itch-X, Stirna Jausmingas), ar difenhidramino (Benadryl.);

* antihistamininiai vaistai, kaip difenhidramino (Benadryl.), chlorpheniramine (Chloro Trimeton), arba loratadine (Claritine, Claritine RediTabs, Alavert); ir Cetyryzyna (Zyrtec);

* drėkina losjonuose.

Jei šios priemonės nepadeda, arba, jei bėrimas nepraeina arba tampa labiau paplitęs, vizito į bendrą gydytojas arba dermatologas patartina.

Yra daug, kitų tipų bėrimų, kad mes, kurių neapima šio straipsnio. Taip, jis yra dvigubai svarbi, jei turite klausimų apie priežastis ar gydyti bėrimas klausimai, susisiekti su gydytoju. Šis straipsnis yra tikrai tik kaip pavadinimas rodo,: “Išbėrimas 101: Įvadas į bendrąją odos išbėrimų.”

Dėl raupų vakcinacijos pacientams žodį bėrimas

Žmonės, sergantiems atopiniu dermatitu ar egzema neturėtų būti paskiepyti nuo raupų, ar sąlyga yra aktyvus. Pacientams, sergantiems atopiniu dermatitu yra labiau linkusios į atsižvelgdamas viruso plitimo jų odos, kurios gali kelti rimtą, net gyvybei pavojinga būklė, vadinama egzema vaccinatum. Visų kitų bėrimų atveju, komplikacijų rizika yra daug mažesnė. Pasitarkite su gydytoju apie raupsų vakcinos.