Medicina


Kas yra odos tyrimas alergijos?

Tai yra testas atliekamas ant odos nustatyti alergijos medžiagos (alergenų) Taip yra alerginė reakcija sukelia.

Kaip alergija odos tyrimą, kuris atliekamas?

Nedidelis kiekis įtariama alergija apmaudą medžiagos (alergenų) yra ant odos. Oda švelniai subraižyti per mažas lašas su specialiu sterili adata. Alergija odos tyrimas yra vadinamas nulio tyrimo.

Kas yra teigiamas odos testas?

Jei oda reddens ir, dar svarbiau, jei ji brinksta, tada tyrimas išdėstomas teigiamas ir alergija, kad medžiaga yra laikytinas tikėtinu.

Ar galite pateikti iš odos testą pavyzdys?

Jei konkrečiame maisto alergijos yra įtariamas, odos testas naudojamas skiesti ekstraktas įtariamojo maisto. Mažas lašas šio ypač skystas ekstraktas pateiktas į dilbio ar nugaros oda. Šis pagrindinis odos švelniai subraižyti per mažas lašas su specialiu sterili adata. Jei oda reddens ir, dar svarbiau, jei ji brinksta, Tada testas skaityti kaip teigiama. Jeigu nėra reakcijos, yra suprantama kaip neigiama.

Jei odos mėginys yra teigiamas, Tai reiškia, kad pacientas turi antikūnų tipas (IgE antikūnų) dėl specifinės ląstelės odos, kad išleidimo histamino sukelti paraudimą ir niežėjimą. (Šios ląstelės yra vadinamos prisijungia prie putliųjų ląstelių ir IgE antikūnų maisto, bandoma.)