Medicina


Kaip alopecija areata gydyti?

Maždaug 50% pacientų,, plaukai regrow per metus, be jokio apdorojimo. Kuo ilgiau laiko plaukų laikotarpiu nuostolingai, mažiau tikimybės, kad plaukai regrow. Gydymo įvairovė gali būti teisiami. Steroidų injekcijos, kremai, ir šampūnai (pvz clobetasol arba fluocinonide) už galvos buvo naudojamas daugelį metų. Kiti vaistai, įtraukti minoksidilas, dirginamųjų (anthralin arba lokaliai akmens anglių deguto), ir aktuali imunoterapija (ciklosporino), kurių kiekvienas yra kartais naudojami skirtingų kombinacijų.

Tyrimo duomenimis žurnale Archives of Dermatologija (skrydis. 134, 1998;1349-52) parodė, veiksmingumą Aromaterapija Eterinių aliejų (kedrų, levanda, čiobreliai, ir rozmarinas aliejus) Kai kuriems pacientams. Kaip ir daugelio lėtinių sutrikimų, dėl kurių yra ne vienas gydymo, teisių gynimo priemonių įvairovė yra skatinamas, kuris iš tikrųjų neturi naudos. Nėra žinoma veiksmingas būdas užkirsti kelią, nors patyrėte emocinį stresą panaikinimas yra manoma, naudinga. Jokių vaistų ar plaukų priežiūros produktai buvo susiję su Alopecia Areata pradžia. Daug tyrimų turi būti užbaigti šį sudėtingą būklę.

Kaip alopecija areata diagnozuota?

Būdinga išvada alopecija areata yra šauktukas plaukų. Šios neįprastos plaukus galima rasti srityse plaukų slinkimas. Jie yra matomi su ranka objektyvo kaip trumpalaikės, nulaužtos plaukus, yra siauresnės arčiau galvos (rodomas kaip šauktukas). Galvos odos biopsijos kartais yra reikalingas diagnostikai.