Medicina


Kokie yra Hirschsprung liga simptomų??

Simptomai Hirschsprung liga paprastai rodomi labai mažiems vaikams. Bet kartais jie nėra tol, kol asmuo yra paauglys ar suaugęs. Simptomai šiek tiek skiriasi dėl skirtingų amžiaus grupių.

Požymiai naujagimiams

Naujagimiai su Hirschsprung liga neturi savo pirmąjį Tuštinimasis, kai jie turi. Šie kūdikiai, taip pat gali apvemti žalia skystis, vadinamas tulžies po valgio ir jų abdomens gali išaugti. Diskomfortas nuo dujų arba vidurių užkietėjimas jie taptų nervingas. Kartais, kūdikiams su Hirschsprung liga plėtoti infekcijos jų žarnos.

Požymiai mažiems vaikams

Dauguma vaikų, sergančių Hirschsprung liga visada turėjo rimtų problemų su vidurių užkietėjimas. Kai kurie taip pat turi daugiau viduriavimas nei įprastai. Vaikai su Hirschsprung liga taip pat gali anemija, raudonųjų kraujo kūnelių trūkumas, nes kraujas yra prarasta kėdė. Taip pat, daug kūdikių su Hirschsprung liga auga ir vystosi lėčiau, nei jie turėtų.

Simptomų paaugliams ir suaugusiems

Kaip jaunesni vaikai, paaugliams ir suaugusiems su Hirschsprung liga dažniausiai turėjo sunkus vidurių užkietėjimas visą savo gyvenimą. Jie taip pat gali anemija.

Tie, kurie anemija atrodo išblyškusi ir padangos lengvai.