Medicina


Kokia Hirschsprung liga gydymas??

Pull-per chirurgijos

Hirschsprung liga yra gydomi operacija. Operacija vadinama pull-per operaciją. Yra trys būdai tai padaryti, traukiant per, ir jie vadinami Swenson, Soave, ir Duhamel tvarka. Kiekviena daroma šiek tiek kitaip, tačiau visi susiję paimti iš žarnyno, kad neveikia ir jungiamosios sveikos dalies, kuri liko dalis išangę. Po pull-per operaciją, vaikas darbo žarna.

Prieš operaciją: Ligonių skyriuje yra žarnyno, kad neveikia dalis.

Žingsnis 1: Gydytojas pašalina sergančio skyrių.

Žingsnis 1: Gydytojas pašalina sergančio skyrių.

Žingsnis 2: Sveiki skyriuje pridedamas prie tiesiosios žarnos arba išangės.

Žingsnis 2: Sveiki skyriuje pridedamas prie tiesiosios žarnos arba išangės.

Kolostomia ir ileostomijos

Dažnai, Užkandinė per galima padaryti iš karto po diagnozės. Tačiau, vaikų, kurie buvo labai serga, gali pirmiausia reikia operacijos ragino ostomy. Ši operacija padeda vaikui gauti sveikas tol, kol intervalo per. Kai kurie gydytojai ostomy į kiekvieną vaiką prieš tai pull-per.

Be ostomy, gydytojas išperka ligonių dalis žarnyno. Tada gydytojas gabalai maža anga į kūdikio pilvas. Skylė yra vadinama stoma. Gydytojas jungia viršutinę dalį žarnos su stoma. Taboret palieka kūną per stoma, o apačioje žarnyno gydo. Taboret eina į maišą prie aplink stoma odos. Jums reikės tuščias maišas kelis kartus per dieną.

Žingsnis 1: Gydytojas išperka dauguma ligonių dalis žarnyno.
Žingsnis 1: Gydytojas išperka dauguma ligonių dalis žarnyno.

Žingsnis 2: Gydytojas skiria sveiką dalį žarnos su stoma (į pilvo skylė).
Žingsnis 2: Gydytojas skiria sveiką dalį žarnos su stoma

Jeigu gydytojas šalina visą storojo žarnyno ir jungia plonosios žarnos į stoma, operacija vadinama ileostomijos. Jeigu gydytojas palieka dalį storosios žarnos ir jungia, kad į stoma, operacija vadinama kolostomijos.

Vėliau, gydytojas atliks pull-per. Gydytojas atjungia nuo stoma žarnos ir suteikia jai šiek tiek aukščiau išangės. Stoma yra daugiau nebereikia, kad gydytojas arba siuva ji iki operacijos metu arba laukia apie 6 savaičių, kad įsitikintų, pull-per dirbo.