Medicina


Kas yra medicinos reikšmė strazdanos?

Tiesa strazdanų kelti iš esmės jokio pavojaus sveikatai visuose. Jie visi yra visiškai nekenksmingas. Jie ne vėžiniai ir paprastai ne tampa vėžinėmis.

Reti susirūpinimą strazdanos atsiranda, kai jie yra susiję su kitomis ligomis, pavyzdžiui Oda pergaminowa ir Neurofibromatozė arba kai jie yra painiojama su šiais, daugiau rimtų ligų,:

* Lentigo maligna (“piktybinis šlakas”): Tai nedažni paviršutinišką odos vėžio, kad paprastai atsiranda dėl vyresnio amžiaus asmenų, kurie labai saulės istorija veidai. Per mėnesių, metus, ši sąlyga gali, negydant, tapti agresyvesniu piktybinis veislė vadinama Pigmentinio dėmė maligna melanoma. Yra, žinoma, šimtų paprastų veido strazdanų už kiekvieną, kuris yra potencialiai piktybinė. Paprastas pareigas testas vadinamas odos biopsijos gali padėti diagnozuoti Pigmentinio dėmė maligna.

* Melanomos: Tai labai pavojinga forma odos vėžio gali būti net jaunų žmonių ir dėl kūno dalių, kurios saulėje veikia taip pat, kad būtų apsaugotos.. Nors tiksli priežastis melanomos nėra visiškai žinomas, ultravioletinių spindulių (ypač UVA) Yra žinoma, kad žaisti dalis. Melanomos gali atsirasti dėl anksčiau normalus mol arba pigmento vietoje, kad buvo pateikti daug metų arba visą gyvenimą trunkančio. Melanomos taip pat gali atsirasti visiškai normalios odos be akivaizdžių nesieja mol. Palyginti su gerybine (noncancerous) strazdanos, melanomos, paprastai būna didesnės, tamsus, ir daugiau netaisyklingos formos ir spalvos pokyčių.. Dauguma melanomos tikrai plokščia ir nenurodė, kaip daugelis žmonių linkę manyti, neteisingai.

* Bazalioma: Tai labiausiai paplitęs tipas odos vėžio. Jos dažniausiai yra baltos perlamutro spalvos, Rožinė ar rausva spalva ir gali kraujuoti lengvai. Pigmentiniai bazinių ląstelių karcinoma yra bazinių ląstelių tipą, gali būti supainiotas dėl šlakelis arba seborėjinis keratozė, nes ji ruda ar tamsiai spalva. Paprasta procedūra vadinama biopsija odos gali padėti diagnozuoti šią augimas.