Medicina


Kaip strazdanų būti traktuojamos?

Keletas saugūs ir veiksmingi būdai gali padėti apšviesti arba sumažinti strazdanų išvaizda: Dažnai, kelis ar gydymo derinys gali būti reikalaujama siekiant gauti geriausius rezultatus. Ne kiekvienas odos pagerins panašias gydymo ir strazdanų galima lengvai kartojasi, pakartotinai UV pozicijas.

1. Balinimas arba blukimas kremai: Produktai, kurių sudėtyje yra hidrochinono ir kojic rūgšties galima įsigyti ir be recepto. Koncentracija didesnė hidrochinono (apie 2%) reikalauja receptas. Šie produktai gali padėti apšviesti strazdanų, jei jie būtų taikomi nuosekliai ir per keletą mėnesių laikotarpį. Balinimas arba blukimas kremai labai veiksmingai kartu su saulės vengimas ir apsaugos nuo saulės.

2. Retinoidai: Kartais naudojamas kartu su kitomis balinimo kremus, Tretinoinas (vitamino rūgšties, Retin-), tazarotene (Tazorac), adapalene (Differin) taip pat gali padėti apšviesti strazdanų, kai taikomas nuosekliai keletą mėnesių.

3. Cryosurgery: Šviesos užšaldyti su skystu azotu ir gydytojo tarnyba gali būti vartojamas gydyti kai strazdanos rūšys. Ne visos dėmės reaguoti į užšaldymo arba deginimas.

4. Gydymas lazeriu: Įvairių tipų lazeriai gali padėti apšviesti ir sumažinti strazdanų atsiradimo saugiai ir veiksmingai. Kaip cryosurgery, Tai paprasta ir saugi procedūra su didelės sėkmės rodiklis ir mažą randus ar odos spalvos pokyčiai.

5. Photofacials ar intensyvios šviesos impulso gydymas kitą metodą, kad būtų sumažinta ir pašalinti strazdanų. Tai nėra tiesa lāzertehnika tačiau intensyvios šviesos šaltinį.

6. Cheminiai žieves taip pat gali padėti apšviesti strazdanų ir pagerinti netaisyklinga pigmentacija.

Nuo strazdanų vertė?

Kai kurie, kaip savo strazdanų žmonės, tuo tarpu kitos gali būti daugiau nerūpi jų išvaizda. Kosmetikos tobulinimo oda dažnai prašyti tarp žmonių su strazdanos. Iš kitos pusės, strazdanos yra pageidautina, kai žmonės, kurie mėgsta specialų simbolį ar vienintelis šių suteikti jiems.

Strazdanos gali turėti savo vertę. Vienas iš jų yra poezijos. Pavyzdžiui, be strazdanų, Oliver Wendell Holmes (1809-1894), Amerikos gydytojas, profesorius, ir literatas, negalėjo būti raštu:

Jo namuose! Vakarų milžinas šypsenėlės,
Ir twirls margas pasaulyje, siekiant rasti;
Šis mažas taškelis, Britų salos? Tis, tačiau šlakelis, Nekenkia jis.