Medicina


Kas yra papildomas vaistas?

Papildomi vaistą diagnostikos ir terapijos grupės disciplinų, kurios yra naudojamos kartu su tradicinės medicinos. Iš papildomo gydymo pavyzdžiui naudoja aromaterapija padeda sumažinti paciento diskomfortas po operacijos.

Papildomi vaistą paprastai nėra mokoma ar naudojami Vakarų medicinos mokyklose ar ligoninėse. Papildomos medicinos sudaro daug praktikos ir sistemos, sveikatos priežiūros, kad, dėl kultūrinės veislės, socialinis, ekonominis, ar mokslinių priežasčių, nebuvo priimtos pagrindinės Vakarų mediciną.

Papildomi medicina skiriasi nuo alternatyvi medicina. Kadangi papildomas vaistas vartojamas kartu su tradiciniais vaistą, alternatyviosios medicinos naudojamas vietoj tradicinės medicinos. Alternatyvaus gydymo pavyzdys, naudojant specialią dietą vėžiui gydyti, o ne operuotis, radiacija, ar chemoterapija, buvo rekomenduojama gydytojas.

Papildomos ir alternatyvios medicinos (CAM) gali apimti šiuos:

* Akupunktūra,
* Aleksandras technika,
* Aromaterapija,
* Ajurveda (Ajurvedos medicina),
* Biofeedback,
* chiropraktikos medicina,
* dietos terapija,
* Ziołolecznictwo,
* holistinis slaugos,
* homeopatija,
* hipnozė,
* Masažo terapija,
* meditacija,
* natūropatas,
* mitybos terapija,
* osteopathic manipuliavimo terapija (Omt),
* Qi Gong (vidaus ir išorės Qiging),
* refleksologijos,
* Reiki,
* dvasinės,
* Chi,
* tradicinės kinų medicinos (TCM), ir
* joga.

Kas yra alternatyvi medicina?

Alternative medicine, praktika yra naudojamas vietoj standartinio gydymo. Alternatyvioji medicina skiriasi nuo papildomo vaisto, kuris yra skirtas kartu, ne vietoj, tipinę medicininės praktikos. Alternatyvios medicinos praktika paprastai nėra pripažintos medicinos bendruomenės kaip standartinė arba įprastinės medicinos metodus.

Alternative medicine, yra maisto papildų, megadose vitaminai, vaistažolių preparatai, specialios arbatos, Masažo terapija, magnetas terapija, ir dvasinės.