Medicina


Kokios yra papildomos ir alternatyvios medicinos gydymo būdų?

Papildomos ir alternatyvios medicinos gydymo skirstomi į penkias pagrindines kategorijas, ar sritys:

1. Alternatyvios Medicinos sistemos

Alternatyvios medicinos sistemos, kuri remiasi visiškai sistemų teorija ir praktika. Dažnai, šių sistemų raidą lėmė ne tik ir anksčiau nei įprastų medicinos požiūris naudojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pavyzdžiai alternatyvių medicinos sistemų, kurios buvo sukurtos Vakarų kultūrų yra homeopatinis vaistas ir naturopathic medicina. Pavyzdžiai sistemų, kurios buvo sukurtos ne Vakarų kultūrose yra tradicinės kinų medicinos ir Ajurveda.

2. Protas-Kūnas Intervencija

Protas-Kūnas medicina naudoja metodus, kuriais siekiama sustiprinti proto galimybes daryti neigiamą poveikį kūno funkcija ir simptomų įvairovė. Kai kurie metodai, kurie buvo laikomi CAM praeityje tapo mainstream (pavyzdžiui, pacientų paramos grupių ir pažintinis-elgesio terapija). Kiti Protas-Kūnas metodai vis dar laikomi CAM, įskaitant meditacijos, malda, psichikos gydymo, ir gydymo, kad naudoti Creative parduotuvėse, pavyzdžiui, meno, muzika, ar šokių.

3. Biologiškai terapiją

Biologiškai terapiją į CAM naudoti medžiagas gamtoje, pavyzdžiui, prieskoninius augalus, maisto produktų, ir vitaminai. Kai kurie pavyzdžiai maisto papildai,3 vaistažolių vaistus, ir kitų vadinamųjų fiziniai, bet kaip dar moksliškai neįrodyta terapijos naudojimas (pavyzdžiui, naudojant ryklio kremzlės vėžiui gydyti).

4. Manipuliavimo ir kūno pagrįsti metodai

Manipuliavimo ir kūno pagrindu metodų CAM remiasi manipuliavimo ir / ar judėjimo vieną ar daugiau kūno dalių. Kai kurie pavyzdžiai chiropractic arba osteopathic manipuliavimo, ir masažas.

5. Energijos terapijos

Energijos terapija apima energijos srityse naudoti. Jie yra dviejų tipų:

* Biofield terapija yra skirta paveikti energijos srityse, kad neva supa ir prasiskverbia į žmogaus organizmą. Tokios srityse, egzistavimą dar nebuvo moksliškai įrodytas. Kai kurie energijos terapijos formos manipuliuoti biofields taikant slėgį ir / arba manipuliuoti įstaigai pateikti rankas, arba, šiose srityse. Pavyzdžiui, Qi Gong, Reiki, ir Terapinės Touch.
* Bioelectromagnetic terapiją įtraukti netradiciniai naudoti elektromagnetinių laukų, pvz impulsinių srityse, magnetinių laukų, arba kintamosios srovės arba nuolatinės srovės srityse.