Medicina


Kas yra karščio bangos?

Karšto mirksi kuriomis susiduria daugelis moterų, bet ne visos moterys patiria menopauzės patirtis karščio bangos. Karšto flash yra šiluma, kuri plinta per kūno jausmas, tačiau dažnai labiausiai jaučiamas galvos ir kaklo regionams. Karšto mirksi gali lydėti prakaitavimas ar paraudimas. Karšto mirksi paprastai trunka nuo 30 sekundžių iki kelių minučių. Nors tiksli priežastis karšto mirksi, yra ne visiškai aiškus, karščio bangos yra manoma, kad dėl Hormonų ir biocheminių svyravimus, kuriuos sąlygoja mažėjantis hormonų estrogenų derinys.

Karšto mirksi pasitaiko iki 40% reguliariai menstruacijos moterų keturiasdešimtmečiai, todėl jie dažnai prasideda prieš menstruacijų pažeidimų charakteristika menopauzės net pradėti. Apie 80% moterų bus baigtas atsižvelgdamas karšto mirksi po penkerių metų. Kartais (maždaug 10% moterų), karščio bangos gali tęstis tol, kol 10 metų.

Kartais karščio bangos lydi prakaitavimas naktį (epizodai Sočiųjų prakaitavimas naktį). Tai gali sukelti nusivylimas ir sunkumas užmigti vėl, todėl unrefreshing miegas ir dienos nuovargis.

menopauzė ir karščio bangos

Moterys dažnai paklausti, kokių simptomų gali numatyti per menopauzės. Iš tikrųjų, kiekviena moteris patirtimi menopauzės skirtingai. Nors viena moteris yra įsitikinusi, kad nemiga yra menopauzės simptomų už jos, kitos yra įsitikinusi, kad bendras skausmas yra jos pagrindinis simptomas menopauzė. Gydytojai nėra net gali pasakyti moterims, ko tikėtis, nes tyrimą dėl menopauzės simptomų dar nėra nustatyta, kaip, menopauzės priežastis daugelis jo simptomų. Pavyzdžiui, medicinos mokslas negali paaiškinti, kaip mažėja hormonų menopauzės gali sukelti bendrą skausmai.

Menopauzė yra ne liga, bet natūralus perėjimas, Visgi daugelis menopauzės simptomai taip pat gali būti sukeltas ligas. Mes ne visada kai kurių ligos simptomai yra dėl menopauzės, ir moterų skiriasi jų ligos simptomai. Kaip, tada, mes patys sprendžia, kada moterys išgyvena menopauzės reikia gydymo, visų pirma? Paties modelio karšto mirksi dviejų skirtingų moterų gali turėti labai skirtingas psichologinis poveikis. Viena moteris, jie gali sutrikdyti jo veikimą kasdien labai, tačiau dar, jie gali beveik būti įkyrus.