Medicina


Kas sukelia atopinį dermatitą?

Atopinio dermatito priežastis nėra žinoma, tačiau liga, atrodo, kyla iš genetinių derinys (paveldimas) ir aplinkos veiksniai. Atrodo, kad pagrindinis padidėjusio jautrumo ir padidėjo tendenciją niežulys. Faktai rodo, kad liga yra susijusi su kitų vadinamųjų atopiniu sutrikimų, tokių kaip šienligė (sezoninių alergijų) ir astma, , kuriuos daugelis žmonių, sergantiems atopiniu dermatitu taip pat turi. Papildomai, daug vaikų, kurie išaugti atopinio dermatito simptomus eiti kurti šienligė ar astma. Nors vienas sutrikimas, nebūtinai sukelti kitą, jie gali būti susiję, suteikiant mokslo įkalčiais suprasti atopinio dermatito.

Nors psichologinės priežastys ir stresas kai kuriais atvejais gali padidinti arba pradėti sąlyga, jie neatrodo būti pirminis arba pagrindine mirties priežastimi, dėl sutrikimo. Per pastaruosius, Padaryta tam tikra mintis, kad galbūt atopiniu dermatitu buvo visiškai sukelia emociniai sutrikimai.

Atopinis dermatitas

* Atopinis dermatitas yra egzema tipas.
* Odos jautrumą šia liga, gali būti paveldima ir genetiškai nulemtą.
* Paciento odos gali būti itin jautrūs "į daugelį dirgiklių.
* Sausi žvynuotas lopai plėtoti charakteristika paskirstymo.
* Niežulys skiriasi, bet gali būti stiprus ir braižymo sunku atsispirti.
* Nagų galandimas gali sukelti odos sustorėjimas ir patamsėjimas ir lemti tolesnį komplikacijų, įskaitant bakterinė infekcija.
* Labai sausa oda gali suskaidyti ir išskyrų arba verkti.
* Jei niežulys gali būti kontroliuojamas, bėrimas (kurie apsunkina sparčiai įbrėžimas) gali būti lengviau yra.
* Gydymas atopinio dermatito orientuota rehydrating odos su turtinga moisturizers kaip vazelinu ir atsargiai naudoti vietiniam steroidai sumažinti uždegimas ir niežulys.
* Geriamieji antihistamininiai preparatai yra dažnai būtina nutraukti "niežulys nulio" ciklą.
* Kadangi antrinių infekcijų požymiai gali apsunkinti bėrimas, vietiniam vartojimui, arba geriamieji antibiotikai taip pat gali būti kartais nurodoma.

Ar atopiniu dermatitu užkrečiama?
Prie. Atopinis dermatitas pati tikrai nėra užkrečiama, ir negali būti perkeltas iš vieno asmens kitam kontakto su oda. Paprastai nėra pagrindo nerimauti yra apie ką nors, net aktyvus atveju atopinio dermatito priežastį, nebent jie aktyvūs odos infekcijos.

Kai atopiniu dermatitu sergantiems pacientams gauti antrinių infekcijų savo odą su Staphylococcus "Staph,"Kitos bakterijos, herpes virusas (pūslelinė), ir rečiau mielės ir kiti grybelinės infekcijos. Šios infekcijos gali būti užkrečiama per odą.