Medicina


Alternatyvos Gydymas karščio bangos

* Kiekviena moteris patirtimi menopauzės skirtingai. Gydymas, jei reikia,, yra nukreipta specifinių simptomų, kurie yra pateikti.

* Karščio bangos yra patyrę daug, tačiau ne visos moterys išgyvena menopauzės. Karšto Flash šilumos pojūtis, kartais susiję su vandens nuleidimo, kad plinta per organizmo ir gali lydėti prakaito.

* Dažnai tai nėra paprasta nustatyti, ar atsižvelgiant į simptomų priežastis yra menopauzė. Gydytojas turi būti tariamasi dėl simptomų, kurie yra nauji arba dėl nežinomų priežasčių.

* Nors “natural” Menopauzė priemonės gali būti veiksmingos, yra mokslinių tyrimų stoka, saugą ir veiksmingumą daugelis iš šių teisių gynimo. Šalutinis poveikis recepto gynimo paprastai geriau suprasti nei per-the-counter vaistus ir “natural”gamtosūros ar gynimo.

* Labiausiai veiksminga gydyti karščio bangos yra estrogenų. Tačiau, riziką ir naudą, ši terapija turi būti atidžiai apsvarstyti moteris ir jos gydytojas.

* Kiti receptinių vaistų, įskaitant SSRI, Taip pat gali būti veiksminga mažinant karšto mirksi.

* Nereceptinių produktus, kurie buvo gydyti karščio bangos apima fitoestrogenų (augalų estrogenų), juodas cohosh, ir vitaminas E. Tačiau, tyrimus, kurie patvirtina jų efektyvumą ir ilgalaikio saugumo yra neišsamūs arba nepakankamai.