Medicina


Kaip yra sausa lizdas gydyti?

Galite imtis nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistus, pavyzdžiui, aspirinas ar ibuprofenas palengvinti diskomfortą. Kartais šie over-the-counter vaistus nepakanka, siekiant palengvinti skausmo. Kai tai atvejis, Gydytojas gali skirti stiprinti vaistų ar Jums Anestezija.

Jūsų dantų gydytojas valyti dantis lizdas, pašalinant visus šiukšles nuo skylė, ir tada užpildyti lizdas su gydomųjų gabalas tinkleliu arba specialios pastos skatinti gijimą. Jūs tikriausiai jau turėjo grįžti į stomatologijos kabinetas kasdien padažu kaita iki lizdas pradeda gyti ir jūsų skausmas sumažėja.

Jūsų dantų gydytojas gali paskirti antibiotikų profilaktikai lizdas nuo užsikrės. Rūpintis sausa lizdas namuose, Jūsų dantų gydytojas gali rekomenduoti Jums nuplauti druskos vandeniu arba specialiu burnos kiekvieną dieną.

Jūsų dantų gydytojas laukti, kol sausas lizdas išgydė — kuris gali užtrukti iki dviejų savaičių — prieš pateikiant Dantų implantai.

Ką aš galiu padaryti, kad sausa lizdas?

Kadangi rūkymas yra didelis rizikos faktorius sausas lizdas, išvengti cigarečių, cigarų, ir kitų tabako gaminių per dieną, arba tiek, iki operacijos. Pavartojus gimimo kontrolės tabletės, kreipkitės į savo odontologą apie scenos perkėlimas į kitą dieną, kai jūs gaunate mažiausios dozės estrogenų, nes hormonas gali turėti įtakos kraujo krešėjimas galimybę. Taip pat, pasitarkite su savo odontologu apie kitus vaistus Jūs vartojate, kad gali sutrikdyti normalų kraujo krešėjimą.