Medicina


Žodinis vėžio

Žodinis vėžio dalis vėžio vadinamas galvos ir kaklo vėžiu grupė. Žodinis vėžio gali atsirasti bet kurioje burnos ertmei ar ryklę dalis. Dauguma vėžinių susirgimų burnos ertmės prasideda liežuvio ir burnos, grindys. Beveik visi vėžinių susirgimų burnos ertmės prasidės butas ląstelių (plokščialąsteliniu ląstelių) kad padengti nagų paviršių, kalba, ir lūpų. Šios vėžio vadinami suragėjusių ląstelių karcinomos.

Kai burnos vėžį pastos (metastazuoja), jis paprastai keliauja limfinės sistemos. Vėžio ląstelės, kurios patenka į limfinės sistemos yra atliekamas išilgai iš limfinių, aiškiai, vandeningas skystis. Vėžio ląstelės dažniausiai yra pirmasis netoliese limfmazgiai kaklo srityje.

Vėžio ląstelės gali plisti į kitas kaklo, plaučiai, ir kitų kūno dalių. Kai tai vyksta, naujas auglys pačios rūšies nenormalios ląstelės, kaip pirminis navikas. Pavyzdžiui, jei burnos vėžiu plinta į plaučius, vėžio ląstelių plaučių iš tikrųjų burnos vėžio ląsteles. Ligos metastazių burnos vėžį, not lung cancer. Jis yra laikomas burnos vėžne plaučių vėžyscer. Gydytojai kartais paskambinti naujų naviko “tolimas” arba metastazės.

Burnos vėžio

* Žodinis vėžį sukelia tabakas (Rūkymas ir kramtomoji) ir alkoholio vartojimo.
* Į burną, kad ne išgydyti gali būti įspėjamasis ženklas burnos vėžį gerklės.
* Biopsiją tik sužinoti, ar kaip nenormalus plotas burnos ertmėje yra vėžys.
* Burnos vėžio gydymas priklauso nuo vietos, dydis, tipas, ir dydį, naviko, taip pat amžiaus ir sveikatos apsaugos sistemai pacientas.
* Chirurginiu būdu pašalinti naviką burnoje yra įprastas gydymo burnos vėžiu sergantiems pacientams.