Medicina


Gydymas burnos vėžį

Sustojimo

Jei biopsija rodo, kad vėžys yra pateikti, Jūsų gydytojas turi žinoti etapas (apimtis) Jūsų ligos planas geriausią gydymą. Etapas yra pagrįstas naviko dydis, ar vėžys išplito ir, jei taip, nei kūno dalys.

Sustojimo gali reikalauti, laboratoriniai tyrimai. Ji taip pat gali būti endoskopija. Gydytojas naudoja plonas, apšviesta vamzdelis (endoskopą) Tikrinti gerklės, trachėja, ir plaučių. Gydytojas įterpia endoskopų per nosį ar burną. Nuskausminimas naudojama palengvinti savo diskomfortą ir neleisti jums Kneblowanie. Kai kurie žmonės taip pat gali būti lengvas raminamasis. Kartais gydytojas naudoja bendrąją anesteziją daryti asmuo miegoti. Šis egzaminas gali būti atliekama gydytojo kabinete, poliklinikos, arba ligoninės.

Gydytojas gali nurodyti vieną ar daugiau vaizdo tyrimus, išsiaiškinti, ar vėžys išplitęs:

* Dantų rentgeno nuotraukos: Rentgeno visą jūsų nagų gali parodyti, ar vėžys išplitęs į žandikaulio.

* Krūtinės ląstos rentgenologinis: Vaizdai iš savo krūtinės ir plaučių gali parodyti, ar vėžys išplitęs į tas zonas.

* Kompiuterinė tomografija: Rentgeno aparatas, prijungtų prie kompiuterio pasiima išsamias nuotraukas kūno serija. Galite gauti dažų injekcija. Navikai į burną, gerklė, kaklas, arba kitose kūno rodo į kompiuterinė tomografija.

* MRT: Galingi magnetai, prijungti prie kompiuterio naudojama atlikti išsamų nuotraukos kūno. Gydytojas gali peržiūrėti šias nuotraukas monitoriuje ir gali atsispausdinti juos plėvele. MRT gali parodyti, ar burnos vėžio plitimą.

Gydymas

Daugelis žmonių su burnos vėžį nori aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl jų sveikatos priežiūros. Todėl natūralu, kad nori sužinoti viską, ką gali apie savo ligą ir gydymą rinktis. Tačiau, šoko ir streso po diagnozės gali būti sunku galvoti apie viską, ką nori paklausti gydytojo. Ji dažnai padeda padaryti klausimų sąrašą prieš paskyrimą. Norėdami padėti prisiminti, kas gydytojas sako, Jūs galite užsirašyti ar paklausti, ar galite naudoti magnetofonas. Taip pat galite turėti šeimos narys arba draugas su savimi, kai jūs kalbate su gydytoju — dalyvauti diskusijoje, užsirašyti pastabas, arba tiesiog klausytis.

Jūsų gydytojas gali nukreipti jus pas specialistą, ar galite reikalauti, kad perdavimo. Specialistai, kurie gydyti burnos vėžį apima burnos, veido ir žandikaulių chirurgai, otolaryngologists (ausis, nosis, ir gerklės gydytojai), medicinos onkologas, spinduliuotės onkologų, ir plastikos chirurgai. Jums gali būti nurodyta komandos, kuri apima specialistų chirurgija, radioterapija, ar chemoterapija. Kitus sveikatos priežiūros specialistus, kurie galėtų dirbti su su komanda specialistų yra stomatologas, kalbos patologas, Dietologė, ir psichikos sveikatos patarėjas.

Kaip antrą nuomonę

Prieš pradedant gydyti, galite pateikti antrą nuomonę apie diagnostikos ir gydymo plano. Kai kurios draudimo įmonės reikalauja pateikti antrą nuomonę; kiti gali būti pateikti antrą nuomonę, jei Jūs arba Jūsų gydytojas prašo.

Pasiruošimas gydymas

Gydymo pasirinkimas iš esmės priklauso nuo jūsų bendrą sveikatos būklę, kur į burną ar ryklę vėžys pradėjo, nuo naviko dydžio, ir ar vėžys išplitęs. Gydytojas gali apibūdinti savo gydymo būdus ir numatomi rezultatai. Jūs norėsite apsvarstyti, kaip gydymas gali paveikti įprastą veiklą, pavyzdžiui, rijimo ir kalbėti, ir ar ji pakeis Jūsų ieškoti. Jūs ir Jūsų gydytojas gali dirbti kartu plėtoti gydymo planą, kuris atitinka jūsų poreikius ir asmenines vertybes.

Jums nereikia prašyti į visus jūsų klausimus ar suprasti visus atsakymus vienu metu. Jūs turėsite kitų galimybių paprašykite gydytojo, kad paaiškintų, kas yra neaišku ir paprašyti daugiau informacijos.