Medicina


Kas yra Alzheimerio ligos simptomai?

Alzheimerio liga paprastai pasireiškia palaipsniui, ir ji yra lėtai progresuojančių. Atminties problemos, kad šeimos nariai iš pradžių atleisti, kaip “normalus senėjimo pasekmė” yra retrospektyviai pažymėjo šeimos būti pirmieji etapai Alzheimerio ligos. Kai atminties ir kitų problemų, susijusių su mąstymo pradžios nuolat veikia įprastu lygiu veikiančias; Šeima pradeda įtarti, kad kažkas daugiau nei “normalus senėjimo” vyksta.

Problemos atmintis, ypač pastarųjų įvykių (trumpalaikės atminties) yra bendri pradžioje Alzheimerio ligos metu. Pavyzdžiui, asmuo gali, pakartotinai ir, Pamiršus išjungti geležies arba visai atšaukti, kuris iš ryto vaistai buvo imtasi. Lengvas asmenybės pokyčiai, pavyzdžiui, mažiau spontaniškai, apatija, ir domėjimuisi socialinės sąveikos, gali pasireikšti anksti liga.

Kadangi liga progresuoja, problemų abstraktus mąstymas ir kitos intelektinės funkcijos plėtoti. Asmuo gali pradėti kilti problemų su duomenimis, kai darbo vekseliai, su supratimą, kas yra skaityti, arba organizuoti darbo dienos. Daugiau sutrikimų elgesį ir išvaizdą, taip pat gali būti vertinamas šiuo metu, pavyzdžiui, sujaudinimas, irzlumas, quarrelsomeness, ir mažėja gebėjimas suknelė tinkamai.

Vėliau, atsižvelgiant į sutrikimo metu, susirgusių asmenų gali tapti supainioti ar sutriktų, kas mėnesį ar metus jis, negali aprašyti tiksliai kur jie gyvena, ar negali pavadinimą vieta yra pasirinkto lankomos šalies operatoriaus. Ilgainiui, pacientai gali vaikščioti, negali dalyvauti pokalbyje, padrikas nuotaikos, Atskirų, ir prarasti šlapimo pūslės ir žarnyno kontrolės. Pabaigoje etapuose ligos, asmenys gali tapti visiškai negali rūpintis patys. Mirtis po to gali sekti, gal nuo plaučių uždegimo ar kokios nors kitos problemos, kad pasitaiko labai pablogėjo narių sveikatos. Tie, kurie sukurti sutrikimai vėliau gyvenime dažniau miršta nuo kitų ligų (tokių kaip širdies ligos) o ne kaip Alzheimerio ligos pasekmė.