Medicina


Dešimt įspėjamieji ženklai Alzheimerio ligos

Alzheimerio asociacija sukūrė šį sąrašą įspėjamuosius ženklus, kad yra simptomai Alzheimerio ligos. Asmenys, kurie eksponuoti keli iš šių simptomų reikia kreiptis į gydytoją dėl užbaigia vertinimą.

1. Atminties praradimas

2. Sunkumo atlikti pažįstamas užduotis

3. Problemos su kalba

4. Dezorientacija laiko ir vietos,

5. Blogas ar sumažėjo sprendimo

6. Problemos, susijusios su abstraktus mąstymas

7. Misplacing dalykų

8. Pokyčiai nuotaikos ar elgesio

9. Pokyčiai asmenybė

10. Praradimas iniciatyva

Tai yra normalus tam tikrų rūšių atmintis, tokių kaip gebėjimas atsiminti žodžių sąrašus, sumažės su normaliu senėjimo. Iš tikrųjų, įprastų žmonių 50 metų prisimena tik apie 60% kaip daugelis daiktų, kai atminties testus rūšių, asmenys, 20 metų. Be to, visi pamiršta, ir kas 20 metų gerai žino kelis kartus jis negalėjo galvoti apie testo klausimą, kad jis kartą žinojo,. Beveik ne 20 metų rūpesčių kai jis pamiršta ką nors, kad jis / ji ‘ankstyvosiose stadijose Alzheimerio liga,’ kadangi atskirų 50 arba 60 metų su keliais atminties nustoja galioti, gali pasirūpinti, kad jie ‘ankstyvosiose stadijose Alzheimerio liga.’

Lengvas pažinimo funkcijos sutrikimas

Dėl demencijos kriterijų konservatorius tai reiškia, kad pacientas turi davė apčiuopiamų mažėja gebėjimas mąstyti prieš demencijos diagnozę reikia. Alzheimerio ligos progresavimą, yra toks klastingas ir lėtas, kad pacientams, pereiti iš nuosmukio, kai jų atmintis yra aiškiai prastesni nei jo atskaitos laikotarpį, tačiau jie vis dar neatitinka kriterijų, demencija. Šis pereinamasis sindromas vadinamas lengvas pažintinių funkcijų prastėjimą (MCI). Asmenims, nukentėjusiems su MCI yra pažinimo funkcijos sutrikimas, kad yra įrodyta, oficialių neuropsichologiniai bandymai, tačiau vis dar gali funkcionuoti ir. Oficialus neuropsichologiniai bandymai paprastai reiškia, kad pacientas yra skiriamas iš standartizuotų bandymų atminties ir mąstymo baterija. Kai kurie bandymai yra kažkas panašaus į IQ testai mes galime imtis mokyklos. Kai šie bandymai buvo sukurtas jie buvo skirti šimtai ar tūkstančiai žmonių, kad pagal turimus statistinius duomenis, ty kaip asmens balas lyginant su sveikų asmenų ir tos pačios amžiaus imties. Jei asmuo balus viršų 50%, Tai reiškia, kad jis arba ji padarė geriau nei bent 50% kitų normalių žmonių, kurie buvo išbandyti. Asmenys, turintys mažesnį balų – dažnai apačioje 7% – Laikoma, kad MCI.

Yra keletas rūšių MCI. Patikrinkite dažniausiai yra susijęs su vertės atmintyje, bet ne gebėjimą planuoti ir priežastis. Asmenys, turintys tokio tipo vadinami “nuotykiai MCI” (nuotykiai yra iš “amnezija” ir tai ne atmintis) yra didelis pavojus susirgti Alzheimerio liga per ateinančius kelerius metus. Asmenys, konservuoti atminties, bet sutrikusi samprotavimais ar trikdo nuovoką (skambinti ne nuotykiai MCI) yra mažesnė rizika susirgti Alzheimerio liga.

Kaip procedūros yra sukurtas, kad sumažinti besivystančių Alzheimerio liga ar lėtas jos kurso progresavimo rizikos (m. birželio 2007, tokių vaistų buvo patvirtintas FDA), pripažinimo nuotykiai MCI bus vis svarbesnis. Tikimasi, kad vaistai bus plėtojama, kad bus sulėtinti progresavimą MCI tarifą Alzheimerio liga arba visiškai užkirsti kelią Alzheimerio ligos vystymąsi.