Medicina


Kokios priežastys Alzheimerio liga?

Sukelti(su) Alzheimerio liga yra (yra) Nežinoma. The “amiloido kaskados hipotezė” yra plačiausiai diskutuojama ir tyrinėjo hipotezę apie Alzheimerio ligos priežastis. Stipriausia duomenų, patvirtinančių amiloido kaskados hipotezė ateina iš ankstyvos pradžios studijų paveldėjo (genetinis) Alzheimerio liga. Mutacijų, susijusių su Alzhaimerio liga buvo rasta apie pusė pacientų su ankstyvos pradžios liga. Atsižvelgiant į visus šiuos pacientus, mutacijos sukelia perteklinę produkciją į kokią nors konkrečią formą, mažas baltymų fragmentas vadinamas ABeta smegenų (Aβ).
Daugelis mokslininkų įsitikinę, kad dėl atsitiktinio dauguma (pavyzdžiui, ne paveldima) atvejais Alzheimerio ligos (Šių sudaro didžiąją visų Alzheimerio ligos atvejų) yra per mažas išsiuntimo šio Aβ baltymų, o ne per daug gamyba. Bet kokiu atveju, Daug mokslinių tyrimų ieškant būdų, kaip išvengti ar sulėtinti Alzheimerio liga sutelkė dėmesį į būdų, kaip sumažinti Aβ suma smegenyse.

Kas yra Alzheimerio liga?

Alzheimerio liga (AD) yra lėtai progresuojanti liga, smegenų, kuriai būdinga sutrikusi atmintis ir galiausiai pagal sutrikimai motyvavimas, planavimas, kalba, ir suvokimas. Daugelis mokslininkų įsitikinę, kad Alzheimerio liga atsiranda gaminant ar kaupimu specifinių baltymų padidėjimas (beta-amiloido baltymai) į smegenis, kuris veda į nervų ląstelių mirtį.

Turėti Alzheimerio liga labai padidėja po amžiaus tikimybė 70 ir gali turėti įtakos apie 50% asmenų per amžius 85. Tačiau, Alzheimerio liga nėra normalaus senėjimo pasekmė, o ne kažkas, kad neišvengiamai atsitinka vėliau gyvenime. Pavyzdžiui, žmonių gyvena daugiau nei 100 metų ir niekada plėtoti Alzheimerio liga.