Medicina


Kokia yra su Alzheimerio liga asmuo prognozė?

Alzheimerio liga yra pastoviai palaipsniui. Įvairiais tyrimais buvo teigiama, kad Alzheimerio liga progresuoja per du 25 metų dauguma pacientų aštuonių iki 15 metų intervalas. Tačiau, nustatyti kai Alzheimerio liga prasideda, ypač retrospektyviai, gali būti labai sunku. Pacientai paprastai negali mirti tiesiogiai iš Alzheimerio liga. Jie miršta, nes jiems yra sunku ryti arba pėsčiomis, ir šie pokyčiai padaryti didele infekcijos, tokių kaip pneumonija, daug labiau tikėtina,.

Dauguma žmonių su Alzhaimerio liga gali likti namie, kol tam tikrą pagalbą teikia kiti kaip liga progresuoja. Be to, visoje daug ligos metu, asmenų palaikyti duoti ir gauti meile pajėgumas, pasidalijimo šiltas tarpasmeninių santykių, ir dalyvaujantys reikšmingų veiklos su šeima ir draugais veislės.

Su Alzheimerio liga asmuo gali nebegalės daryti matematikos, tačiau vis dar gali būti suteikta galimybė skaityti su malonumu žurnalas. Groti pianinu, gali tapti pernelyg stresą dėl didėjančios klaidų veido, bet dainuoti kartu su kitais, gali vis dar būti patenkinti. Šachmatų lentos gali būti atidėti, bet žaisti tenisą vis dar gali būti malonus. Taip, Nepaisant daugelio pikta momentų pacientams, sergantiems Alzheimerio liga ir jų šeimos gyvenimą, daug galimybių likti teigiamas sąveikas. Iššūkis, nusivylimas, artumas, rodo,, šiluma, liūdesys, ir pasitenkinimą gali turėti patirties tiems, kurie darbe padėti Alzheimerio liga asmuo. Daugiau, Prašome atidžiai perskaityti Caregiving ir Alzhaimerio liga: Caregiving iššūkių straipsniai.

Dėl Alzheimerio ligos liga ir jo pajėgumas susidoroti su taip pat labai paciento reakcija, ir gali priklausyti nuo tokių veiksnių kaip visą gyvenimą trunkančio asmenybės modelius ir pobūdį ir sunkumą streso artimiausioje aplinkoje. Depresija, sunkus negalavimai, paranoja, ar iliuzijos gali lydėti arba atsirasti ligos, tačiau šios sąlygos dažnai gali būti padidintas atitinkamai procedūros. Nors nėra Alzheimerio ligos gydymas, apdorojimo būdų, siekiant sumažinti daugelio simptomų, kurie sukelia kančias.