Medicina


Kaip amblyopia gydyti?

Dažniausiai gydymas ambliopija yra priversti smegenis pradėti naudotis “blogas” akių įgyvendinant pleistras per “geras” akis. Iš pirmo, Vaikas labai sunku matome tik silpnesnės akies. Tačiau, Labai svarbu, kad jūsų vaikas dėvėti pleistro kruopščiai, nes tai ilgainiui pagerinti vizija. Tai gali užtrukti savaites, mėnesių, ar net už akis pleistras metus pagerinti vizija.

Kadangi vaikas laikosi naudojant tik akis ambliopija, jo vizija ir toliau gerinti. Po gydytojas nustato, kad vizija yra grįžti į įprastą, Jūsų vaikas negalės dėvėti pleistro. Tais atvejais, kai yra lengvas ambliopija, gydytojas gali rekomenduoti naudoti akių lašų vadinamas atropino į “geras” akis, o ne pleistras. Atropinas neleidžia, kad akių sutelkti close-up, priversti “blogas” akių padaryti didžiąją darbo dalį, tuo tarpu vaikas žaidžia su žaislais, valgymas, tempimo arba svarstymą.

Jei yra kažkas blokuoja šviesą nuo patekimo į akis, gydytojas gali rekomenduoti chirurgija pašalinti blokavimo. Jei žvairumas neleidžia akių nuo judančių kartu teisingai, Jūsų gydytojas gali rekomenduoti chirurgija dėl akių raumenų. Ir jei viena akimi dėmesio labai skiriasi nuo kitų, akiniai arba kontaktiniai lęšiai gali būti būtina.