Medicina


Kas yra atopinio dermatito simptomų?

Nors simptomai gali skirtis nuo žmogaus prie žmogaus, Dažniausi simptomai yra sausi, niežulys, raudona oda. Itch yra ambicinga, skiriamasis bruožas ligos. Tipiškos paveiktą odą sritys apima ginklų raukšlės, Kelio atgal, riešų, veidas, ir rankas. Rečiau gali būti įtrūkimų už ausų, ir įvairių kitų bėrimų bet kurią kūno dalį.

Niežulys jausmas yra svarbus veiksnys, gydant atopinį dermatitą, nes įbrėžimas ir trina reaguojant į niežulys pabloginti odos uždegimas, būdingas šios ligos. Žmonės, sergantiems atopiniu dermatitu, atrodo, jautresni niežulys ir jaučia poreikį nulio ilgiau atsakymas. Jie sukurti tai, kas vadinama “Niežinė nulio” ciklas. Labai niežulys, odos sukelia asmens subraižyti, kuris savo ruožtu blogina niežulys, ir taip toliau. Niežėjimas ypač miegant problema, kai sąmoningai kontroliuoti braižymo mažėja, o kitų ne dirgiklius nebuvimas leidžia niežulys labiau pastebimas,. Daugeliui pacientų taip pat pastebėsite, blogėja jų noras anksti vakare grįžę namo iš darbo ar mokyklos, kai yra mažiau išorinių dirgiklių išlaikyti juos okupuotų. Kai kas namie rūšiuoti apsiraminti, niežulys, atrodo, tapo labiau pastebimas,.

Kaip atopinis dermatitas pasireiškia odos gali būti pakeista modelių braižymo ir dėl odos infekcijos. Kai kurios ligos žmonių plėtoti raudonas, Padalos oda, kai imuninė sistema, oda tampa labai suaktyvinta. Kiti plėtoti storio ir kietas odos kaip nuolatinės braižymo ir trinties rezultatas. Ši būklė vadinama lichenification. Dar kiti plėtoti papulių, arba mažų iškėlė ausele, dėl jų odos. Kai papulių yra subraižyti, jie gali pradėti (excoriations) bei taptų traški ir infekuotiems. Toliau pateikiami dažniausiai odos funkcijas ligos langelį. Šios sąlygos taip pat gali rasti žmonės be atopiniu dermatitu arba su kitų tipų odos sutrikimai.