Medicina


Kokie yra amenorėja komplikacijų?

Nevaisingumas yra didelė komplikacija amenorėja moterims, kurie nori pastoti. Osteoporosis (kaulų tankio sumažėjimas) ar osteoporoze yra žemo estrogenų lygio komplikacija, kuris gali pasireikšti ilgai amenorėja. Kitos komplikacijos amenorėja priklauso nuo pagrindinės priežasties amenorėja.

Ar amenorėja būti užkirstas kelias?

Amenorėja yra simptomas, o ne liga, pats. Todėl, amenorėja, galima išvengti tik tokiu mastu, kad to priežastis gali būti užkirstas kelias. Pavyzdžiui, amenorėja, kad rezultatai nuo genetinių ar įgimtos sąlygas, negalėtų būti uždrausta. Iš kitos pusės, amenorėja, kuri gaunama susikurtame griežtos dietos ir intensyvaus naudotis paprastai galima išvengti.

Kada turėčiau kreiptis medicininės priežiūros amenorėja?

Jis visada reikia kreiptis į gydytoją dėl amenorėja. Amenorėja, kad nėra susijęs su nėštumu arba menopauzės perėjimas (metu, kai nebuvo menstruacijų laikotarpiais 12 mėnesių iš eilės ir jokių kitų biologinių arba fiziologinį priežastis gali būti nustatyta, ir moterų yra jos biologinis nustatytą vaiko guolis metų pabaigoje) turėtų būti toliau tiriamas siekiant atmesti rimtų sąlygų, kurie gali atsirasti amenorėja.