Medicina


Kokie ligos simptomai ir požymiai Chagas ligos?

Iš Chagas ligos simptomai gali būti labai įvairios ir svyruoja nuo jokių simptomų ar sunkus. Pirmieji simptomai, Atsiradę ūminės fazės metu, gali būti kai kurie iš šių:

* Patinimas ir / arba paraudimas odos infekcija svetainėje (vadinamą chagoma)

* Išbėrimas

* Limfmazgių pabrinkimas

* Karščiavimas

* Galvos ir kūno skausmai

* Nuovargis

* Pykinimas, vėmimas, ir / arba viduriavimas

* Kepenų ir / arba blužnis plėtra

* Romos signataras (vienašališkai neskausmingas edema audinių aplink akis)

Dauguma asmenų, kurie gauna virš opia faze simptomai juos praeina savaime per maždaug 3-8 savaites. Retkarčiais, ūminės infekcijos Rodyti lėtinės ligos simptomai (toliau išvardytų) jei pacientas yra labai susilpnėjusi imuninės sistemos..

Dauguma tyrėjų rodo, kad tarpinis arba neapibrėžtam etapas jokių simptomų. Šis etapas gali trukti visą žmogaus gyvenimą ir asmenų niekada negali žinoti, jie Chagas ligos, ypač jei jie buvo lengvi ar nėra ūminės fazės simptomai. Tačiau, Šiame etape gali trukti apie 10-20 metus iki lėtinės ligos simptomai atsirasti apie 10%-30% nuo užsikrėtusių.

Simptomai, chroniško Chagas ligos priklauso nuo organų labiausiai paveikė; dažniausiai, širdies ar virškinamojo trakto (arba abu) Rodyti Sunkiausi simptomai. Lėtinis Chagas ligos simptomai gali būti tokie:

* Nereguliarus širdies plakimas

* Širdies plakimas

* Alpimas (apalpimas)

* Kardiomiopatija

* Stazinis širdies nepakankamumas

* Dusulys (dusulys)

* Emfizema

* Insultas

* Staiga mirtis

* Lėtinis pilvo skausmas

* Lėtinis vidurių užkietėjimas

* Dilated dvitaškis

* Sunku ryti

Šie simptomai yra dėl organų pažeidimo, kurį sukelia lėtinis buvimas parazitų per šių organų audinių. Lėtinis uždegimas vystosi kaip organizmas reaguoja į parazitų; kai ji daro poveikį šių audinių neuronų, sukelia elektros pokyčių širdies ir prastas raumenų tonusas žarnyne.