Medicina


Kokia Chagas ligos gydymui?

Gydymas Chagas ligos dažnai priklauso nuo ligos fazės ir paciento amžiaus. Ūmus fazės gydymo centrų žudyti T. Antiparazitiniai vaistai cruzi parazitai. Receptinių vaistų Benznidazol (Rochagan, Ragonil) ir nifurtimox (Lampit) gali panaikinti arba sumažinti užkrato parazitais numeris. Kai kurie tyrėjai rodo, kad vaistai-atsparūs parazitai atsiranda ir kiti pasiūlyti šie pasirinkimo vaistai niekada pašalinti visų parazitų. Tačiau, CDC rekomenduoja vaistų gydymo “visi žmonės, kuriems diagnozuota ūminės (Chagas) infekcija, įgimta infekcija, ir tiems, kurie slopina imuninę sistemą, ir visiems, sergantiems lėtiniu infekcijos vaikams. Suaugusieji su lėtine infekcija taip pat gali gauti naudos iš gydymo.” CDC pataria būti atsargiems, apie gydymo suaugusiesiems nuo 50 metų, ir rekomenduoja, kad vyresnio amžiaus žmonėms gydymo individualizavimo. Abu vaistai yra Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau, vaistus galima gauti tik per CDC (Ligų kontrolės ir prevencijos).

Per tarpinį arba neapibrėžtam etapas, Dauguma suaugusių pacientų gauti ne nuo parazitų procedūros; tačiau, vaikai šioje ligos stadijoje turėtų tęsti vaistų terapija. Su suaugusiais situacija gali keistis, nes nauji tyrimai su parazitų vaistų, gydymo yra Pietų Amerikoje.

Antiparazitiniai vaistai, terapija suaugusiems lėtinės fazės yra prieštaringas. Kaip pirmiau minėta, CDC sako, kad suaugusieji, sergantys lėtiniu infekcijos gali pasinaudoti vaistų gydymo, tačiau dauguma ekspertų rodo, nėra jokios naudos, suaugusiųjų lėtinės fazės Chagas ligos. Tačiau, gydymo lėtinis Chagas ligos simptomai dažnai yra būtina bei gali būti pratęsta gyvenimą ar gelbėjimo. Pavyzdžiui, stimuliatoriaus vietą ar net širdies transplantacijos gali būti gelbėjimosi į kai kurių pacientų, kuriems pasireiškia aritmija ar kardiomiopatija. Pašalinti chirurginiu būdu virškinimo trakte gali padėti sumažinti kai kurias skrandžio ir žarnyno problemų. Papildomai, Yra daug vaistų, galima gydyti specifinių aritmijos ir kitos žarnyno problemos, kurios gali būti vertinama lėtinėmis Chagas ligos; širdies ir virškinimo trakto konsultantai dažnai gali padėti valdyti lėtinės fazės Chagas.