Medicina


Kokie yra galimi simptomai ar požymiai padidėjęs homocisteino lygį?

Teoriškai, padidėjęs homocisteino lygiui kraujyje (hiperhomocisteinemijos) Manoma, kad sukelti mažėja ir aterosklerozės (aterosklerozės). Šis susiaurėjimas ir grūdinimas laivų Manoma, kad vyksta per būdais dalyvauja padidėjęs homocisteino veislės. Kraujagyslių susiaurėjimo savo ruožtu sumažina kraujo tekėjimą per įtakos arterijų.

Padidintus homocisteino kiekį kraujyje taip pat gali padidinti tendencija per daug kraujo krešėjimą. Kraujo krešulių viduje arterijų gali dar labiau sumažinti kraujo srautas. Įgyjama trūksta kraujo pritekėjimas į širdies raumeniui gali sukelti širdies priepuolius, ir kraujo tiekimo stoka, galvos smegenų insulto priežastis.

Padidėjęs homocisteino lygis taip pat buvo įrodyta, kad būti susijęs su išsilavinimu kraujo krešuliai venose (giliųjų venų trombozė ir plaučių embolija). Mechanizmas yra sudėtingas, bet jis yra panašus į tai, kaip jie prisideda prie aterosklerozės. Kai kurių tyrimų, net ir saikingas homocisteino kiekis buvo dažniau pakartotinai pasireiškė kraujo krešulių susidarymo.