Medicina


Ar padidėjęs homocisteino kiekiai būtų genetinės?

Homocisteino koncentracija kraujyje gali padidėti dėl įvairių priežasčių, kaip trumpai aprašomas pirmiau skyrių. Tiksliau, gali būti suskirstytos į sunkių genetinių priežasčių ir kitų švelnesnę priežastys.

Be genetinių sąlyga vadinama homocystinuria, yra trūkumas ar nebuvimas yra svarbus tarpininkas molekulės (fermentų) į sudėtingas homocisteino klasifikacija kelias. Tai veda prie stipriai padidintus homocisteino. Šiuo reta ir sunki būklė, yra simptomai, kurie apima vystymosi atidėti žvaigždynas, osteoporozės (plonas kaulų), regėjimo sutrikimai, formavimo kraujo krešulių, ir pažangiosios aterosklerozės (mažėja ir grūdinimo kraujagyslių). Ši sąlyga iš esmės pripažįstamas vaikų.

Švelnesnę genetinių variantų yra labiau paplitusių priežasčių padidėjusi homocisteino lygį (hiperhomocisteinemijos). Esant šioms sąlygoms, tarpininkas molekulių sutrikimo ir yra mažiau veiksmingas, nes nepilnametis sutrikimo jų struktūra. Jie taip pat gali sukelti fasadas homocisteino lygį, nors žymiai švelnesnę negu homocystinuria, pagal lėtinančios homocisteino paskirstymas.

Ar mitybos problemas sukelia padidėjęs homocisteino lygį?

Kitos dažniau (5%-7% gyventojų) ir švelnesnė tipo padidėjęs homocisteino koncentracija gali sukelti mitybos trūkumų folatų, vitaminas B6 ir vitaminas B12, lėtinis (ilgalaikis) inkstų liga, ir rūkymas.

Kaip minėta, Šių vitaminų yra labai svarbi homocisteino paskirstymas. Kai kurių tyrimų, mažesnę šių vitaminų, ypač folatų, buvo įrodyta, kad žmonėms su padidėjusiu homocisteino lygį. Iš kitos pusės, kitų tyrimų rodo, kad pakankamas suvartojamų folatų, Vitaminas B6, ir vitamino B12 lėmė sumažinti homocisteino lygis.

Kaip dažnai hiperhomocisteinemijos?

Lengvas hiperhomocisteinemijos lygis yra vertinama apie 5%-12% visų gyventojų. Tam gyventojams, pavyzdžiui,, alkoholikai (dėl prasto vitaminų) ar pacientams, sergantiems lėtine inkstų liga, Tai gali būti dažniau. Sunkus genetinės formos, homocystinuria, retai.

Kaip homocisteino kiekiai būtų sumažinti?

Folio rūgšties papildų ar grūdų, kurie yra prisotintas folio rūgšties vartojimas, ir kiek mažiau vitaminų B6 ir B12, gali sumažinti kraujo homocisteino lygį. Šie priedai gali būti netgi naudingas žmonėms, sergantiems lengvu genetinių hiperhomocisteinemijos sumažinti jų homocisteino lygį. Tačiau, Pažymėtina, kad iki šiol nėra įtikinamų duomenų, patvirtinančių hiperhomocisteinemijos vaistai siekiant išvengti širdies liga arba gydymas žinomas širdies liga arba kraujo krešulių. Yra daug tyrimų vyksta siekiant nustatyti, ar gali būti bet kokios naudos gydyti aukštą homocisteino pacientams su žinomu širdies liga arba kraujo krešulių. Daugiau rekomendacijos gali būti tada, kai šie tyrimai bus baigti.