Medicina


Kas yra leukemija?

Leukemija yra vėžys, prasideda audinių, kuri yra kraujyje. Norėdami suprasti, vėžys, tai padeda sužinoti, kaip normalus kraujo ląstelių forma.

Normalus kraujo kūnelių

Dauguma kraujo ląstelių sukurti iš ląstelių kaulų čiulpuose vadinamas kamieninių ląstelių. Kaulų čiulpai yra minkšta medžiaga, atsižvelgiant į labiausiai kaulus centras.

Kamieninės ląstelės brandus į įvairius kraujo ląstelių. Kiekviena rūšis turi specialią darbo:

Baltųjų kraujo kūnelių
Baltosios kraujo ląstelės padeda kovoti su infekcija. Yra keletas tipų baltųjų kraujo ląstelių.

Raudonųjų kraujo kūnelių
Raudonieji kraujo kūneliai perneša deguonį į audinius po visą kūną.

Trombocitai
Trombocitai padėti formuoti kraujo krešulius, kad kontrolės kraujavimas.

Baltųjų kraujo kūnelių, raudonųjų kraujo kūnelių, ir trombocitų yra pagaminti iš kamieninių ląstelių kaip jie reikalingi organizmui. Kai ląstelės sensta arba sugestų, jie miršta, ir naujas ląsteles savo vietą.

Leukemijos ląstelių

Visų su leukemija asmuo, kaulų čiulpų tampa nenormalus baltųjų kraujo ląstelių. Nenormalus ląstelių leukemijos ląstelių.

Skirtingai nuo įprastų kraujo kūnelių, leukemijos ląstelių ne mirti, kai jie turi. Jie gali išstums normalus baltųjų kraujo kūnelių, raudonųjų kraujo kūnelių, ir trombocitų. Tai todėl sunku normalų kraujo kūnelių atlikti savo darbą.

Leukozė

* Leukemija yra kraujo ląstelių vėžys.
* Nors tiksli priežastis(su) leukemijos nežinoma, rizikos veiksniai buvo nustatyti.
* Leukozė sugrupuotos pagal tai, kaip greitai liga vystosi (ūmus ar lėtinis) taip pat kraujo ląstelės, paveiktos tipas.
* Žmonės su leukemija yra žymiai didesnė rizika besivystančiose infekcijos, anemija, ir kraujavimas.
* Diagnozė Leukemija remia išvadas medicinos istorijos ir tyrimas, ir nagrinėjant kraujo mikroskopu. Leukemija ląstelių galima aptikti ir toliau klasifikuojami kartu su kaulų čiulpų aspiracija ir / ar biopsija.
* Gydymas nuo leukemijos priklauso nuo leukemijos tipo, tam tikras savybes leukemijos ląstelių, į ligos mastą, ir ankstesnėje istorijoje gydymo, taip pat amžiaus ir sveikatos apsaugos sistemai pacientas.
* Daugumai pacientų su leukemija yra gydomi chemoterapija,. Kai kurie pacientai taip pat gali turėti radioterapija ir / ar kaulų čiulpų transplantacija.