Medicina


Gydymas nuo leukemijos

Žmonės su leukemija daug gydymo galimybių. Galimybės yra sargus laukimas, chemoterapija, tiksliniai terapija, biologinės terapijos, radioterapija, ir kamieninių ląstelių persodinimo. Jei blužnis yra išplėsta, Jūsų gydytojas gali pasiūlyti chirurgijos jį pašalinti. Kartais šių gydymo derinys.

Gydymo pasirinkimas priklauso daugiausia nuo:

* Leukemijos tipas (ūmus ar lėtinis)

* Jūsų amžius

* Ar leukemijos ląstelių buvo rasta savo smegenų skysčio

Ji taip pat gali priklausyti nuo tam tikrų savybių leukemijos ląstelių. Gydytojas taip pat mano, simptomai ir bendrą sveikatos.

Žmonės su ūmine leukemija turi būti vertinamos iš karto. Gydymo tikslas yra sunaikinti požymiai leukemija kūną ir daro simptomai išnyksta. Tai vadinama remisija. Po žmonių eina į grąžinimas, daugiau terapija gali būti skiriama siekiant išvengti atkryčio. Šis gydymo tipas vadinamas konsolidacijos terapijos ar palaikomasis gydymas. Daugeliui žmonių ūminis Leukemija galima išgydyti.

Jei sergate lėtiniu leukemijos be simptomų, Jums gali neprireikti vėžio gydymo iš karto. Gydytojas stebės Jūsų sveikatą glaudžiai, kad gydymas gali pradėti, kai pradės simptomai. Ne gauti vėžio gydymo iš karto vadinamas sargus laukimas.

Kai gydymas lėtinės leukemijos, reikia, dažnai jis gali kontroliuoti šią ligą ir jos simptomus. Žmonės gali gauti palaikomąjį gydymą, siekiant padėti išlaikyti vėžio remisija, Bet lėtinis Leukemija gali retai galima išgydyti su chemoterapija. Tačiau, kamieninių ląstelių persodinimas pasiūlyti Kai kurioms lėtine leukemija už gydymą tikimybė žmonės.

Gydytojas gali apibūdinti savo gydymo būdus, laukiami rezultatai, ir galimo šalutinio poveikio. Jūs ir Jūsų gydytojas gali dirbti kartu plėtoti gydymo planą, kuris atitinka jūsų medicinos ir asmeniniams poreikiams.

Jei norite, galite kalbėtis su savo gydytoju apie dalyvauja klinikiniuose tyrimuose, mokslinio tyrimo ir naujų gydymo metodų.

Jūsų gydytojas gali nukreipti jus pas specialistą, ar galite reikalauti, kad perdavimo. Specialistai, kurie gydyti leukemiją įtraukti Hematologija, medicinos onkologas, ir radiacinės onkologas. Vaikų onkologas ir Hematologija gydyti vaikų leukemijos. Savo sveikatos priežiūros komanda taip pat gali būti onkologijos slaugytojos ir registruotų dietologas.

Jei įmanoma,, žmonės turėtų būti laikomi ne medicinos centras, kuriame gydytojai, turintys patirties gydant leukemiją. Jei tai neįmanoma,, Jūsų gydytojas gali aptarti gydymo planą su tokiu centru specialistas.

Prieš gydymą prasideda, kreipkitės į sveikatos priežiūros komandos paaiškinti galimas šalutinis poveikis ir kaip gydymas gali pakeisti savo įprastą veiklą. Kadangi vėžio gydymo dažnai pažeidžia ląsteles ir audinius, šalutinis poveikis yra bendras