Medicina


Kas yra atopinio dermatito eiga?

Atopinis dermatitas pasireiškia kiekvienam vaikui skirtingai, tiek pradžia ir sunkumo simptomų. Kūdikiams, atopiniu dermatitu paprastai prasideda maždaug 6 į 12 savaičių amžiaus. Tai pirmiausia gali būti aplink skruostus ir smakrą, kaip fragmentiškas veido bėrimas, kuris gali progresuoti iki raudonos, Padalos, šlapiavimas odos. Odos jie gali užsikrėsti. Kai kūdikis tampa mobili ir pradeda skenavimas, veikia tokiose srityse kaip kelių ir alkūnių, taip pat gali turėti įtakos. Atopiniu dermatitu sergantiems kūdikiams gali būti neramus ir irzlus, nes niežėjimas ir diskomforto. Daugelis kūdikių pagerės 18 mėnesių amžiaus, nors jie išlieka didesnis nei įprastai rizikos sausa oda ar rankiniuose egzema vėliau gyvenime.

Vaikystėje, bėrimas turi tendenciją atsirasti, už kelių ir vidaus Alkūnės, dėl kaklo pusių, ir riešų, kulkšnių, ir rankas. Dažnai, bėrimas prasideda papulių, kurios tampa kietos ir pleiskanojanti, kai subraižyti. Lūpų oda gali būti uždegimo, ir nuolat lyžis ploto gali būti nedidelis, skausmingas įtrūkimų. Sunkiais atvejais atopinio dermatito gali turėti įtakos ekonomikos augimui, ir vaikas gali būti trumpesnis nei vidutinis.

Liga gali pereiti į grąžinimas (ligos neapimtos laikotarpis). Prašymo atsisakyti išieškoti ilgis svyruoja, ir ji gali trukti mėnesius ar net metus. Kai kuriems vaikams, liga pasireiškia geriau ilgą laiką tik grįžti prie pradžios brendimo, kai hormonai, stresas, ir dirgina odos priežiūros produktų, kosmetikos naudojimas gali sukelti būklę, apšvietimo.

Nors žmonių, kurie sukūrė atopiniu dermatitu skaičių, vaikams taip pat juntami tokie simptomai kaip ir suaugusiems, jis yra mažiau paplitęs (tačiau galima) dėl ligos pasirodyti pirmasis suaugus. Suaugusiųjų modelis yra panašus į matytas vaikams; kad yra, ši liga gali būti plačiai ar tik. Kai suaugusiems, tik rankų ar kojų gali turėti įtakos ir tampa sausas, niežulys, raudonas, ir krekingo. Miego ir darbo rezultatams gali turėti įtakos, ir ilgalaikio naudojimo gydyti skirti sąlyga gali sukelti komplikacijų,. Suaugusieji, sergantiems atopiniu dermatitu taip pat į dirginantis kontaktinis dermatitas polinkis, ypač jei jie yra profesijų dalyvauja dažnai ranka Drėkinti, rankų plovimo, ar chemikalų poveikį. Kai kurie žmonės sukurti aplink spenelius bėrimas. Šie lokalizuota ligos simptomai yra sunku gydyti, ir žmonės dažnai negali pasakyti savo gydytojui, nes kuklumas ar varžymasis. Suaugusieji taip pat gali sukurti katarakta, kad yra sunku nustatyti, nes jie sukelia jokių simptomų. Todėl, gydytojas gali rekomenduoti reguliariai akis egzaminus.