Medicina


Kaip amiloidozė gydyti?

Pradinis gydymas amiloidozė apima ištaisyti organų disfunkcijos ir gydymo jokius pagrindinius ligos (pvz mieloma, infekcija, arba uždegimas). Liga dažnai atrado po didelių organų žala jau padaryta. Todėl, stabilizavimo organų funkcija pradinį taikinį, ty gydymas. Dažniausia mirties priežastis sisteminė amiloidozė yra inkstų funkcijos nepakankamumas.

Sefardų žydų ir turkų paveldėti genetinę ligą, vadinamą Šeimyniniai Viduržemio jūros karštinės, kuri yra susijusi su amiloidoze ir būdingas epizodų “išpuolių” karščiavimas, bendras, ir pilvo skausmai. Šios atakos gali būti užkirstas kelias su vaistais kolchicinu. Armėnai ir Ashkenazi žydai taip pat buvo dažniau Šeimyniniai Viduržemio jūros karštinės išpuolių, bet nepatiria amiloido nusėdimas liga. Kitos ataskaitos amiloidozė šeimose yra labai retas.

Mokslininkai šiuo metu mokosi pacientams, sergantiems pirmine amiloidozė klinikinių tyrimų metu, naudojant vėžio chemoterapijos vaistus (melfalanu [Alkeran]), kartu su kaulų čiulpų kamieninių ląstelių transplantacija. Rezultatai teikia vilčių, ir šis derinys gydymo siūloma naikinti atrinktų pacientų amiloidozė, su sąlyga, kad pagrindinės sveikatos būklę pacientui yra tinkamas. Šios agresyvios gydymo galimybes su kamieninių ląstelių transplantacija, ir didelių dozių chemoterapija, yra tiesa lūžis šių pacientų gydymo.

Šeimyniniai amiloidozė dabar gali būti vulkanizuojama su kepenų transplantacijos. Ši parinktis reikalauja, tiksli diagnozė specifinių baltymų, kurie sukelia ligas.

Amiloidozė

* Amiloidozė yra sutrikimas atsiranda nenormalus baltymų (Skrobiowaty) indėliai organizmo audiniuose.
* Amiloidozė gali atsirasti kaip atskiras ligų arba kitos ligos rezultatas.
* Simptomus pacientams, amiloidozė atsiranda neįprastas veikimas ypač organų, dalyvaujančių.
* Diagnozė amiloidozė daroma su suinteresuotų audinių biopsijos.
* Gydymo galimybės amiloidozė priklauso nuo amiloidozė tipas ir yra susijęs su ištaisyti organų disfunkcijos ir gydymo jokių svarių sąlygos.